Mamut 2021 nebude

Mamuty síce (vraj) vyhynuli, no nášho Mamutu sa to určite netýka. Avšak vzhľadom k situácii, ktorej vývoj je stále nejasný, sme sa rozhodli tento rok súťaž Mamut opäť preložiť na ďalší školský rok. Stav pandémie však naberá správny smer, a my veríme, že sa na Mamute už budeme môcť stretnúť v lete 2022.

Nezúfajte, týmto nič nekončí. Naša nová online súťaž Máš problém?!, ktorú sme organizovali nedávno prvýkrát, očakáva svoje pokračovanie hneď na jeseň a dúfame, že vám aspoň sčasti vynahradí absenciu Mamuta, a tí, ktorým chýbajú sústredenia, môžu využiť jedinečnú príležitosť ísť tento rok na Tábor mladých matematikov (viac informácií nájdete tu).

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Chybička v zadaní..
sa našla v úlohe 3 v 2. sérii Malynára. Je už opravená, aj v časopise, aj v sekcii Príklady. Veľmi sa ospravedlňujeme :)
(30. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.