Tábor mladých matematikov

Pýtaš sa, aký je najlepší program na leto? No predsa Tábor mladých matematikov, v skratke TMM! Príď si aj Ty užiť týždeň plný zábavy, hier, ale aj matematiky vo veľmi zaujímavej podobe, ktorá má ďaleko od tej školskej. Tábor je vynikajúce miesto na zoznámenie sa s ľuďmi so spoločnými záujmami a každý rok sa tam zíde skvelá partia vedúcich aj účastníkov.

Ak si už boli s nami niekedy na sústredení, vedz, že TMM má program podobný ako sústredenie, akurát je dlhšie, a preto ponúka priestor na viac voľného času, výlety do okolia a podobne. Neprídeš však ani o starostlivo pripravené matematické prednášky a semináre, premakané hry a všetko ostatné, čo na sústredkách majú všetci tak radi.

Tábor je určený pre budúcich žiakov 7. ročníka ZŠ (sekundy) až 2. ročníka SŠ (sexty), pri nedostatočnom počte účastníkov je možné v špeciálnych prípadoch vziať aj starších/mladších.

TMM 2023

TMM 2023 sa uskutoční 8. - 15. augusta 2023 na Chate Slaná Voda. Pozvánku s podrobnými informáciami nájdeš tu. Prihlasovací formulár nájdeš tu. Tešíme sa na Tvoju účasť! :)

Minulé ročníky 

TMM 2022 - Chata Radzim, Vyšná Slaná Fotky
TMM 2021 - ŠvP Detvianska Huta Fotky
TMM 2020 - Hotel Junior Piatrová Fotky
TMM 2019 - Chata Radzim, Vyšná Slaná Fotky
TMM 2018 - Penzión pod Sitnom, Počúvadlo Fotky
TMM 2017 - RZ Lúčka - Potoky Fotky
TMM 2016 - Penzión Detský raj, Tatranská Lesná Fotky
TMM 2015 - Chata Július, Vyšná Slaná Fotky
TMM 2014 - RZ Lúčka - Potoky Fotky

 

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!