Poradie seminára Malynar, 27. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 4. Eva Krajčiová Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 9 9 9 54
Natália Tkáčová Z5 Základná škola Levočská 11 9 9 2 9 9 9 54
Alenka Bálintová Z4 ZŠ s MŠ Gaštanová 56 9 9 9 9 -- 9 54
Martina Osuská Z4 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 4 9 9 9 54
5. - 9. Lucia Chladná Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 8 9 9 9 53
Richard Vodička Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 9 9 9 53
Michal Vodička Z4 Základná škola Bernolákova 16 8 9 9 9 -- 9 53
Veronika Vodičková Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 9 9 9 53
Lucia Gálová Z4 Základná škola Sokolíková 2 9 9 8 9 7 9 53
10. - 13. Ondrej Králik Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 9 9 9 52
Katarína Farbulová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 7 9 9 52
Alex Fabrici Z6 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 9 9 7 9 52
Martin Szöllős Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 7 9 9 9 52
14. Nina Pacholská Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 9 8 9 51
15. Milan Jozef Pokorný Z5 Základná škola s materskou školou, Andreja Kubinu 34, Trnava 7 9 8 9 8 8 50
16. - 17. Natália Poliačiková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 5 9 8 9 49
Tomáš Hazucha Z6 Gymnázium M. M. Hodžu 9 9 6 9 9 7 49
18. Matej Vojtaník Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 6 9 8 9 48
19. - 20. Paulína Tkáčová Z6 Základná škola Levočská 11 9 9 2 9 9 9 47
Teo Gertler Z4 Spojená škola Novohradská ZŠ Košická 9 9 2 9 -- 9 47
21. - 23. Tomáš Kubrický Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 2 9 45
Marek Horváth Z6 Gymnázium Konštantínova 2 9 9 9 7 3 8 45
Richard Prikler Z4 Základná škola Važecká 9 9 9 0 9 -- 45
24. - 25. Lukáš Jacko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 7 8 9 44
Michal Iľkovič Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 9 9 1 7 9 9 44
26. - 27. Michal Ferdinandy Z4 Základná škola Polianska 1 7 7 6 5 8 7 43
Patrik Barnišin Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 9 9 2 7 8 8 43
28. - 29. Jakub Filek Z5 Základná škola Bytča 9 9 3 9 3 9 42
Samuel Vangel Z6 Gymnázium Varšavská cesta 1 8 9 4 9 3 9 42
30. - 32. Anna Legátová Z5 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 9 9 2 9 -- 9 40
Martin Šedovič Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 4 9 9 -- 40
Juraj Stoch Z4 Základná škola Trieda SNP 20 9 1 4 9 -- 8 40
33. - 34. Katarína Chabová Z5 Základná škola L. Novomeského 7 8 2 9 3 9 39
Aneta Štefančínová Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 5 4 7 8 5 39
35. - 36. Ondrej Tóth Z4 Základná škola s materskou školou Hôrky 9 8 3 -- -- 9 38
Martin Dudjak Z6 Spojená škola Ulica mládeže 7 8 8 2 9 3 8 38
37. - 39. Kalista Semancová Z6 Základná škola SNP1, Humenné 9 9 3 4 3 9 37
Sebastián Husár Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 8 7 1 9 3 9 37
Zuzana Mareková Z6 Základná škola Kubranská 80 9 9 4 4 2 9 37
40. - 42. Silvia Grilingová Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 7 9 1 7 3 9 36
Jakub Kukučka Z4 Základná škola F. Kráľa 9 7 4 0 2 5 36
Matej Boroš Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 5 9 4 5 3 9 36
43. - 44. Henrietta Antožy Z6 Základná škola Krosnianska 4 4 9 2 9 2 9 35
Lucia Ševčovičová Z6 Základná škola Kubranská 80 9 9 5 0 3 9 35
45. Vlastimil Urda Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 6 8 -- 4 8 8 34
46. Miriama Kmecová Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 8 2 4 9 2 33
47. - 51. Eduard Lehocký Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 0 3 9 32
Vladimír Slanina Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 4 3 5 32
Timea Anna Wilmanová Z6 Gymnázium Terézie Vansovej 0 8 4 8 8 4 32
Marek Ďurčo Z5 Základná škola Výčapy - Opatovce 8 4 2 9 0 7 32
Lenka Nováková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 9 9 2 7 3 -- 32
52. - 55. Jakub Trojanovič Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 -- 2 9 2 9 31
Patrícia Fábová Z6 Gymnázium T. Vansovej 9 3 2 4 4 9 31
Matej Válek Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 3 1 9 -- 9 31
Katarína Adamková Z5 Základná škola akademika J. Hronca 9 1 4 9 2 5 31
56. - 57. Emma Korkobcová Z6 Gymnázium J. A. Raymana Mudroňová 20 7 9 2 -- 7 5 30
Dominik Živčák Z6 Gymnázium T. Vansovej 8 1 1 4 8 8 30
58. - 61. Filip Olej Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 9 2 9 -- 7 29
Oskar Cacara Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 8 1 4 2 5 29
Laura Sofia Hliváková Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 2 1 2 7 29
Ivana Feková Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 8 8 1 0 5 7 29
62. - 64. Ema Lola Škombárová Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 8 4 0 -- 9 28
Matúš Chovančák Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 6 4 -- -- 28
Radovan Milián Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 9 2 9 -- -- 28
65. - 68. Soňa Grofčíková Z4 Základná škola L. Novomeského 9 9 -- -- -- -- 27
Sofia Kellnerová Z5 Základná škola Jána Hollého 9 8 1 0 3 5 27
Alexandra Michalíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 9 1 -- -- 9 27
Miriam Nguyen Z4 Súkromná základná škola Starozagorská 8 9 2 -- 0 -- 7 27
69. - 70. Ema Turňová Z6 Gymnázium Jána Chalupku 5 9 4 0 2 6 26
Šimon Stano Z5 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 -- -- -- 8 26
71. - 72. Alexandra Balážová Z6 Gymnázium T. Vansovej 7 1 2 5 3 7 25
Ľubomíra Šenitková Z6 Gymnázium Lipany 7 -- 2 6 3 7 25
73. - 74. Timotej Suvák Z6 Gymnázium J. A. Raymana Mudroňová 20 8 2 2 8 0 4 24
Barbora Bartošová Z4 Základná škola G. Haina 6 9 -- -- -- -- 24
75. - 78. Jakub Babík Z6 Základná škola Krosnianska 4 2 3 1 8 2 7 23
Peter Varga Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 2 5 2 2 5 23
Nina Švedlárová Z6 Gymnázium T. Vansovej 7 8 1 0 3 4 23
Tobias Murcko Z6 Základná škola s materskou školou Plavnica 9 7 2 0 0 5 23
79. - 80. Barbora Jenčová Z6 Základná škola Kubranská 80 6 6 1 2 1 6 22
Richelle Andrássyová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 1 1 -- 3 7 22
81. - 85. Klára Kováčová Z6 Základná škola Komenského 12 Sobrance 4 8 1 -- 1 7 21
Júlia Jurošová Z6 Gymnázium Jána Chalupku 3 7 0 9 2 0 21
Tomáš Štefaňák Z6 Základná škola Grundschule 7 8 5 0 1 -- 21
Adela Danková Z6 Základná škola P. Jilemnického 9 1 2 0 -- 9 21
Pavol Šamko Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 2 5 9 -- -- 21
86. - 88. Vanessa Kaščáková Z6 Základná škola Československej armády 22 7 9 0 1 2 1 20
Veronika Ujhelyiová Z5 Základná škola Jána Amosa Komenského 9 9 2 -- -- -- 20
Alica Juhásová Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 9 3 -- -- 6 20
89. - 90. Imrich Krupička Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 7 1 2 1 2 6 19
Matúš Uhnák Z4 Základná škola P. Jilemnického 2 1 1 4 2 5 19
91. - 94. Adam Ilčík Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- 18
Samuel Torhány Z6 Gymnázium Alejová 1 6 1 2 0 1 8 18
Samuel Gajdoš Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 3 -- -- -- 7 18
Teodor Albert Z6 Základná škola G. Haina 1 6 1 4 1 5 18
95. Kaitlyn Parks Z6 Súkromná základná škola Starozagorská 8 8 1 1 2 0 5 17
96. - 97. Olívia Nguyen Z5 Súkromná základná škola Starozagorská 8 5 2 2 0 -- 7 16
Lenka Palušáková Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha -- 9 1 -- 1 5 16
98. - 99. Dominika Tillerová Z4 Základná škola F. Kráľa 3 1 0 -- 1 5 15
Martin Antoš Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 3 1 4 -- -- 15
100. - 106. Adrián Matfiak Z6 Gymnázium T. Vansovej 0 1 0 4 4 5 14
Dušan Ivan Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 3 -- 9 -- -- 14
Filip Golský Z5 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 2 0 3 3 14
Sebastian Vlkolenský Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 5 0 0 3 5 14
Aleš Michálek Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 3 9 2 -- -- -- 14
Katarína Balážová Z6 Základná škola Kubranská 80 -- 1 1 5 2 5 14
Lenka Kyšeľová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 4 7 3 0 -- -- 14
107. - 109. Sára Pitková Z6 Spojená škola Ulica mládeže 7 1 1 2 5 1 3 13
Jakub Litavec Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 5 2 -- 4 -- 13
Šimon Stripaj Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 -- -- -- -- 13
110. - 115. Vladimír Boguský Z6 Základná škola Juh 1 1 1 2 2 5 12
Diana Oľšavská Z5 Základná škola G. Haina 8 -- -- -- -- 4 12
Filip Hanisko Z5 Základná škola G. Haina 7 3 2 -- -- -- 12
Jakub Šima Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 1 1 -- 1 -- 12
Lenka Zoričáková Z4 Základná škola G. Haina 1 1 1 0 1 4 12
Lukáš Hanes Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 4 -- 1 -- 12
116. - 122. Yakob Loub Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 3 -- -- -- -- 11
Viliam Karol Kubičár Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 1 2 1 5 11
Viktória Kalamárová Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 1 -- -- 5 11
Daniel Horňák Z5 Základná škola Šmeralova 25 3 1 3 2 1 1 11
Filip Sabovčík Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 3 0 -- 1 6 11
Matěj Fober Z6 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 3 7 1 0 -- -- 11
Peťo Pollák Z6 Základná škola G. Haina 1 4 1 0 -- 5 11
123. - 132. Bruno Karnis Z6 Gymnázium T. Vansovej 0 3 2 2 1 2 10
Bogdana Studenková Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 1 0 -- -- 7 10
Dávid Györi Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- -- -- -- 10
Matúš Rakyta Z6 Základná škola P. Jilemnického 9 1 -- -- -- -- 10
Oliver Novák Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 7 -- 2 -- 1 -- 10
Simona Gergelyová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 1 1 1 5 10
Šimon Pribičko Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 8 -- -- -- -- 10
Tomáš Daňo Z5 Základná škola Družicová 4 0 1 3 -- 1 5 10
Tomáš Jakubec Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 2 -- 1 5 10
Adam Munka Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 3 2 -- -- -- 10
133. - 136. Nina Karabellyová Z6 Základná škola Trieda SNP 20 9 -- -- -- -- -- 9
Yarden Cohen Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 3 0 -- -- 5 9
Alexandra Bozóová Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 3 0 -- -- 5 9
Filip Šťastný Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 1 1 -- -- 5 9
137. - 148. Jozef Lukáč Z5 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 5 2 -- -- -- 8
Zuzana Benešová Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 2 2 0 2 1 8
Martina Matejková Z6 Základná škola Kubranská 80 1 1 1 -- 0 5 8
Šimon Petruš Z5 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 1 0 0 1 5 8
Kristína Krajči Z5 Základná škola Šmeralova 25 1 3 1 -- -- 3 8
Ester Orinčáková Z4 Základná škola G. Haina 2 3 -- -- -- -- 8
Júlia Iľašová Z5 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- 5 -- 8
Lívia Pristačová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 2 3 3 -- -- -- 8
Margaréta Dulínová Z5 Základná škola Šmeralova 25 5 1 2 -- -- -- 8
Rastislav Magera Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 4 3 0 -- -- 8
Róbert Mráz Z6 Základná škola P. Jilemnického 1 1 0 0 1 5 8
Tomáš Vitko Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 0 -- 1 5 8
149. - 156. Efram Vass Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 1 2 0 1 2 7
Filip Fetyko Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 1 0 -- -- 5 7
Matúš Majerník Z6 Základná škola akademika J. Hronca 1 3 1 2 -- -- 7
Alexandra Krnáčová Z6 Základná škola P. Jilemnického 1 3 0 1 1 1 7
Michaela Lišivková Z6 Základná škola G. Haina -- 4 1 0 2 0 7
Richard Gibala Z5 Základná škola G. Haina 7 0 -- -- -- -- 7
Timotej Gonda Z5 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- 0 4 7
Martin Šamaj Z6 Základná škola Kubranská 80 2 0 -- 0 0 5 7
157. - 160. Júlia Iľková Z5 Základná škola Juh -- 1 3 0 1 1 6
Hana Melcherová Z5 Základná škola G. Haina -- 6 -- -- -- -- 6
Ján Vavrek Z6 Základná škola G. Haina 1 1 2 -- 2 -- 6
Martin Sakmáry Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 1 -- -- -- 5 6
161. - 169. Lujza Kollárová Z5 Základná škola G. Haina 1 3 1 -- -- -- 5
Martina Strážiková Z5 Základná škola G. Haina 0 1 1 0 0 3 5
Michaela Pavlová Z4 Základná škola G. Haina 1 1 -- -- 1 1 5
Noel Gemnický Z6 Základná škola G. Haina 0 1 0 0 1 3 5
Samuel Hirko Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 1 0 0 1 1 5
Saška Hnatová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 3 1 -- -- -- 5
Stella Répássyová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 0 0 0 3 5
Tomáš Maník Z6 Základná škola Šmeralova 25 1 1 0 -- 2 1 5
Vladko Dombaj Z4 Základná škola G. Haina 0 1 2 0 -- -- 5
170. - 175. Ema Paálová Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 1 2 -- -- -- 4
Tamara Lašová Z6 Gymnázium Lipany 1 1 2 -- -- -- 4
Beatka Kováčová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 0 1 1 0 1 1 4
Daniela Adamovičová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 2 1 -- -- -- 4
Julka Královská Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 1 -- -- -- -- 4
Oliver Groh Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 1 -- -- -- -- 4
176. - 188. Kornélia Pomothyová Z6 Základná škola Veľká Ida 1 1 1 0 0 -- 3
Michal Vokál Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 1 0 0 1 1 3
Marek Kováč Z6 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 0 -- 1 0 3
Daniela Gunišová Z6 Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika 1 1 1 0 -- -- 3
Sára Titková Z6 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 1 0 0 0 1 3
Amália Pomikalová Z4 Základná škola G. Haina 1 1 -- -- -- -- 3
Diana Motyková Z4 Základná škola G. Haina 1 1 0 0 -- -- 3
Ivana Vargová Z6 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- -- 0 3
Katarína Kyšeľová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 1 1 -- -- -- 3
Sebastián Spišský Z5 Základná škola G. Haina 1 -- 1 -- 0 1 3
Sophia Topoliová Z5 Základná škola G. Haina -- 1 1 -- 1 -- 3
Zoja Monoková Z5 Základná škola Juh -- 0 0 1 2 -- 3
Diana Trebuňáková Z5 Základná škola Juh -- 0 1 -- -- 2 3
189. - 196. Daniel Miščík Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 1 -- -- -- 2
Jakub Štefek Z6 Gymnázium Alejová 1 1 1 0 0 0 0 2
Hana Volšíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- 2
Marek Bartfay Z3 Základná škola F. Kráľa 1 -- -- -- -- -- 2
Michaela Kyšelová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 1 -- -- -- -- 2
Michal Badinka Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 -- -- -- -- -- 2
Paťka Plachetková Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- 2
Samuel Maco Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- 2
197. - 201. Melánia Čopáková Z6 Základná škola Šmeralova 25 -- 1 0 -- -- -- 1
Rastislav Grajzeľ Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 -- -- -- -- -- 1
Jakub Balciar Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 -- -- 0 -- -- 1
Martin Kovár Z6 Gymnázium Alejová 1 1 -- -- -- -- -- 1
Oskar Vizi Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 1 -- -- -- -- 1
202. - 203. Janka Beľušková Z6 Základná škola Šmeralova 25 -- -- -- -- 0 -- 0
Martin Kozár Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 0 -- -- -- -- 0

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 7. Anna Legátová Z5 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 ? -- -- -- ? -- 0
Kalista Semancová Z6 Základná škola SNP1, Humenné ? ? -- ? ? ? 0
Jakub Filek Z5 Základná škola Bytča ? ? -- ? ? -- 0
Martin Dudjak Z6 Spojená škola Ulica mládeže 7 ? ? ? ? -- -- 0
Tomáš Hazucha Z6 Gymnázium M. M. Hodžu ? ? -- ? ? ? 0
Milan Jozef Pokorný Z5 Základná škola s materskou školou, Andreja Kubinu 34, Trnava ? ? ? ? ? ? 0
Jakub Kukučka Z4 Základná škola Žarnovica -- ? -- ? -- -- 0


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 4. Alenka Bálintová Z4 ZŠ s MŠ Gaštanová 56 9 9 9 9 -- 9 -- -- -- -- -- -- 54
Eva Krajčiová Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Natália Tkáčová Z5 Základná škola Levočská 11 9 9 2 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Martina Osuská Z4 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 4 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
5. - 9. Michal Vodička Z4 Základná škola Bernolákova 16 8 9 9 9 -- 9 -- -- -- -- -- -- 53
Richard Vodička Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 53
Veronika Vodičková Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 53
Lucia Gálová Z4 Základná škola Sokolíková 2 9 9 8 9 7 9 -- -- -- -- -- -- 53
Lucia Chladná Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 8 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 53
10. - 13. Katarína Farbulová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 7 9 9 -- -- -- -- -- -- 52
Martin Szöllős Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 7 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 52
Ondrej Králik Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 52
Alex Fabrici Z6 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 9 9 7 9 -- -- -- -- -- -- 52
14. Nina Pacholská Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 9 8 9 -- -- -- -- -- -- 51
15. Milan Jozef Pokorný Z5 Základná škola s materskou školou, Andreja Kubinu 34, Trnava 7 9 8 9 8 8 ? ? ? ? ? ? 50
16. - 17. Tomáš Hazucha Z6 Gymnázium M. M. Hodžu 9 9 6 9 9 7 ? ? -- ? ? ? 49
Natália Poliačiková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 5 9 8 9 -- -- -- -- -- -- 49
18. Matej Vojtaník Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 6 9 8 9 -- -- -- -- -- -- 48
19. - 20. Teo Gertler Z4 Spojená škola Novohradská ZŠ Košická 9 9 2 9 -- 9 -- -- -- -- -- -- 47
Paulína Tkáčová Z6 Základná škola Levočská 11 9 9 2 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 47
21. - 23. Marek Horváth Z6 Gymnázium Konštantínova 2 9 9 9 7 3 8 -- -- -- -- -- -- 45
Tomáš Kubrický Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 2 9 -- -- -- -- -- -- 45
Richard Prikler Z4 Základná škola Važecká 9 9 9 0 9 -- -- -- -- -- -- -- 45
24. - 25. Lukáš Jacko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 7 8 9 -- -- -- -- -- -- 44
Michal Iľkovič Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 9 9 1 7 9 9 -- -- -- -- -- -- 44
26. - 27. Michal Ferdinandy Z4 Základná škola Polianska 1 7 7 6 5 8 7 -- -- -- -- -- -- 43
Patrik Barnišin Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 9 9 2 7 8 8 -- -- -- -- -- -- 43
28. - 29. Jakub Filek Z5 Základná škola Bytča 9 9 3 9 3 9 ? ? -- ? ? -- 42
Samuel Vangel Z6 Gymnázium Varšavská cesta 1 8 9 4 9 3 9 -- -- -- -- -- -- 42
30. - 32. Anna Legátová Z5 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 9 9 2 9 -- 9 ? -- -- -- ? -- 40
Martin Šedovič Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 4 9 9 -- -- -- -- -- -- -- 40
Juraj Stoch Z4 Základná škola Trieda SNP 20 9 1 4 9 -- 8 -- -- -- -- -- -- 40
33. - 34. Katarína Chabová Z5 Základná škola L. Novomeského 7 8 2 9 3 9 -- -- -- -- -- -- 39
Aneta Štefančínová Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 5 4 7 8 5 -- -- -- -- -- -- 39
35. - 36. Martin Dudjak Z6 Spojená škola Ulica mládeže 7 8 8 2 9 3 8 ? ? ? ? -- -- 38
Ondrej Tóth Z4 Základná škola s materskou školou Hôrky 9 8 3 -- -- 9 -- -- -- -- -- -- 38
37. - 39. Kalista Semancová Z6 Základná škola SNP1, Humenné 9 9 3 4 3 9 ? ? -- ? ? ? 37
Sebastián Husár Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 8 7 1 9 3 9 -- -- -- -- -- -- 37
Zuzana Mareková Z6 Základná škola Kubranská 80 9 9 4 4 2 9 -- -- -- -- -- -- 37
40. - 42. Silvia Grilingová Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 7 9 1 7 3 9 -- -- -- -- -- -- 36
Matej Boroš Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 5 9 4 5 3 9 -- -- -- -- -- -- 36
Jakub Kukučka Z4 Základná škola F. Kráľa 9 7 4 0 2 5 -- -- -- -- -- -- 36
43. - 44. Henrietta Antožy Z6 Základná škola Krosnianska 4 4 9 2 9 2 9 -- -- -- -- -- -- 35
Lucia Ševčovičová Z6 Základná škola Kubranská 80 9 9 5 0 3 9 -- -- -- -- -- -- 35
45. Vlastimil Urda Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 6 8 -- 4 8 8 -- -- -- -- -- -- 34
46. Miriama Kmecová Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 8 2 4 9 2 -- -- -- -- -- -- 33
47. - 51. Eduard Lehocký Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 0 3 9 -- -- -- -- -- -- 32
Timea Anna Wilmanová Z6 Gymnázium Terézie Vansovej 0 8 4 8 8 4 -- -- -- -- -- -- 32
Marek Ďurčo Z5 Základná škola Výčapy - Opatovce 8 4 2 9 0 7 -- -- -- -- -- -- 32
Lenka Nováková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 9 9 2 7 3 -- -- -- -- -- -- -- 32
Vladimír Slanina Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 2 4 3 5 -- -- -- -- -- -- 32
52. - 55. Matej Válek Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 3 1 9 -- 9 -- -- -- -- -- -- 31
Jakub Trojanovič Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 -- 2 9 2 9 -- -- -- -- -- -- 31
Patrícia Fábová Z6 Gymnázium T. Vansovej 9 3 2 4 4 9 -- -- -- -- -- -- 31
Katarína Adamková Z5 Základná škola akademika J. Hronca 9 1 4 9 2 5 -- -- -- -- -- -- 31
56. - 57. Emma Korkobcová Z6 Gymnázium J. A. Raymana Mudroňová 20 7 9 2 -- 7 5 -- -- -- -- -- -- 30
Dominik Živčák Z6 Gymnázium T. Vansovej 8 1 1 4 8 8 -- -- -- -- -- -- 30
58. - 61. Oskar Cacara Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 8 1 4 2 5 -- -- -- -- -- -- 29
Filip Olej Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 9 2 9 -- 7 -- -- -- -- -- -- 29
Ivana Feková Z6 Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča 8 8 1 0 5 7 -- -- -- -- -- -- 29
Laura Sofia Hliváková Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 2 1 2 7 -- -- -- -- -- -- 29
62. - 64. Matúš Chovančák Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 6 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 28
Ema Lola Škombárová Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 8 4 0 -- 9 -- -- -- -- -- -- 28
Radovan Milián Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 9 2 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 28
65. - 68. Sofia Kellnerová Z5 Základná škola Jána Hollého 9 8 1 0 3 5 -- -- -- -- -- -- 27
Soňa Grofčíková Z4 Základná škola L. Novomeského 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 27
Alexandra Michalíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 9 1 -- -- 9 -- -- -- -- -- -- 27
Miriam Nguyen Z4 Súkromná základná škola Starozagorská 8 9 2 -- 0 -- 7 -- -- -- -- -- -- 27
69. - 70. Šimon Stano Z5 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 -- -- -- 8 -- -- -- -- -- -- 26
Ema Turňová Z6 Gymnázium Jána Chalupku 5 9 4 0 2 6 -- -- -- -- -- -- 26
71. - 72. Alexandra Balážová Z6 Gymnázium T. Vansovej 7 1 2 5 3 7 -- -- -- -- -- -- 25
Ľubomíra Šenitková Z6 Gymnázium Lipany 7 -- 2 6 3 7 -- -- -- -- -- -- 25
73. - 74. Timotej Suvák Z6 Gymnázium J. A. Raymana Mudroňová 20 8 2 2 8 0 4 -- -- -- -- -- -- 24
Barbora Bartošová Z4 Základná škola G. Haina 6 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 24
75. - 78. Peter Varga Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 2 5 2 2 5 -- -- -- -- -- -- 23
Nina Švedlárová Z6 Gymnázium T. Vansovej 7 8 1 0 3 4 -- -- -- -- -- -- 23
Jakub Babík Z6 Základná škola Krosnianska 4 2 3 1 8 2 7 -- -- -- -- -- -- 23
Tobias Murcko Z6 Základná škola s materskou školou Plavnica 9 7 2 0 0 5 -- -- -- -- -- -- 23
79. - 80. Richelle Andrássyová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 1 1 -- 3 7 -- -- -- -- -- -- 22
Barbora Jenčová Z6 Základná škola Kubranská 80 6 6 1 2 1 6 -- -- -- -- -- -- 22
81. - 85. Júlia Jurošová Z6 Gymnázium Jána Chalupku 3 7 0 9 2 0 -- -- -- -- -- -- 21
Tomáš Štefaňák Z6 Základná škola Grundschule 7 8 5 0 1 -- -- -- -- -- -- -- 21
Klára Kováčová Z6 Základná škola Komenského 12 Sobrance 4 8 1 -- 1 7 -- -- -- -- -- -- 21
Adela Danková Z6 Základná škola P. Jilemnického 9 1 2 0 -- 9 -- -- -- -- -- -- 21
Pavol Šamko Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 2 5 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 21
86. - 88. Vanessa Kaščáková Z6 Základná škola Československej armády 22 7 9 0 1 2 1 -- -- -- -- -- -- 20
Veronika Ujhelyiová Z5 Základná škola Jána Amosa Komenského 9 9 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 20
Alica Juhásová Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 9 3 -- -- 6 -- -- -- -- -- -- 20
89. - 90. Imrich Krupička Z6 Spojená škola Dominika Tatarku Mládeže 7 7 1 2 1 2 6 -- -- -- -- -- -- 19
Matúš Uhnák Z4 Základná škola P. Jilemnického 2 1 1 4 2 5 -- -- -- -- -- -- 19
91. - 94. Samuel Torhány Z6 Gymnázium Alejová 1 6 1 2 0 1 8 -- -- -- -- -- -- 18
Adam Ilčík Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Teodor Albert Z6 Základná škola G. Haina 1 6 1 4 1 5 -- -- -- -- -- -- 18
Samuel Gajdoš Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 3 -- -- -- 7 -- -- -- -- -- -- 18
95. Kaitlyn Parks Z6 Súkromná základná škola Starozagorská 8 8 1 1 2 0 5 -- -- -- -- -- -- 17
96. - 97. Olívia Nguyen Z5 Súkromná základná škola Starozagorská 8 5 2 2 0 -- 7 -- -- -- -- -- -- 16
Lenka Palušáková Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha -- 9 1 -- 1 5 -- -- -- -- -- -- 16
98. - 99. Martin Antoš Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 3 1 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 15
Dominika Tillerová Z4 Základná škola F. Kráľa 3 1 0 -- 1 5 -- -- -- -- -- -- 15
100. - 106. Filip Golský Z5 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 2 0 3 3 -- -- -- -- -- -- 14
Sebastian Vlkolenský Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 5 0 0 3 5 -- -- -- -- -- -- 14
Dušan Ivan Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 3 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 14
Lenka Kyšeľová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 4 7 3 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 14
Adrián Matfiak Z6 Gymnázium T. Vansovej 0 1 0 4 4 5 -- -- -- -- -- -- 14
Aleš Michálek Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 3 9 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 14
Katarína Balážová Z6 Základná škola Kubranská 80 -- 1 1 5 2 5 -- -- -- -- -- -- 14
107. - 109. Jakub Litavec Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 5 2 -- 4 -- -- -- -- -- -- -- 13
Šimon Stripaj Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 13
Sára Pitková Z6 Spojená škola Ulica mládeže 7 1 1 2 5 1 3 -- -- -- -- -- -- 13
110. - 115. Vladimír Boguský Z6 Základná škola Juh 1 1 1 2 2 5 -- -- -- -- -- -- 12
Lukáš Hanes Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 4 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- 12
Filip Hanisko Z5 Základná škola G. Haina 7 3 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 12
Diana Oľšavská Z5 Základná škola G. Haina 8 -- -- -- -- 4 -- -- -- -- -- -- 12
Jakub Šima Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 1 1 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- 12
Lenka Zoričáková Z4 Základná škola G. Haina 1 1 1 0 1 4 -- -- -- -- -- -- 12
116. - 122. Viktória Kalamárová Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 1 -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 11
Viliam Karol Kubičár Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 1 2 1 5 -- -- -- -- -- -- 11
Daniel Horňák Z5 Základná škola Šmeralova 25 3 1 3 2 1 1 -- -- -- -- -- -- 11
Matěj Fober Z6 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 3 7 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 11
Yakob Loub Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 11
Peťo Pollák Z6 Základná škola G. Haina 1 4 1 0 -- 5 -- -- -- -- -- -- 11
Filip Sabovčík Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 3 0 -- 1 6 -- -- -- -- -- -- 11
123. - 132. Bruno Karnis Z6 Gymnázium T. Vansovej 0 3 2 2 1 2 -- -- -- -- -- -- 10
Tomáš Daňo Z5 Základná škola Družicová 4 0 1 3 -- 1 5 -- -- -- -- -- -- 10
Simona Gergelyová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 1 1 1 5 -- -- -- -- -- -- 10
Dávid Györi Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 10
Tomáš Jakubec Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 2 -- 1 5 -- -- -- -- -- -- 10
Adam Munka Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 3 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 10
Oliver Novák Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 7 -- 2 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- 10
Šimon Pribičko Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 8 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 10
Bogdana Studenková Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 1 0 -- -- 7 -- -- -- -- -- -- 10
Matúš Rakyta Z6 Základná škola P. Jilemnického 9 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 10
133. - 136. Alexandra Bozóová Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 3 0 -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 9
Yarden Cohen Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 3 0 -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 9
Nina Karabellyová Z6 Základná škola Trieda SNP 20 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9
Filip Šťastný Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 1 1 -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 9
137. - 148. Martina Matejková Z6 Základná škola Kubranská 80 1 1 1 -- 0 5 -- -- -- -- -- -- 8
Zuzana Benešová Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 2 2 0 2 1 -- -- -- -- -- -- 8
Šimon Petruš Z5 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 1 0 0 1 5 -- -- -- -- -- -- 8
Kristína Krajči Z5 Základná škola Šmeralova 25 1 3 1 -- -- 3 -- -- -- -- -- -- 8
Jozef Lukáč Z5 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 5 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Margaréta Dulínová Z5 Základná škola Šmeralova 25 5 1 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Júlia Iľašová Z5 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- 5 -- -- -- -- -- -- -- 8
Rastislav Magera Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 4 3 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Róbert Mráz Z6 Základná škola P. Jilemnického 1 1 0 0 1 5 -- -- -- -- -- -- 8
Ester Orinčáková Z4 Základná škola G. Haina 2 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Lívia Pristačová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 2 3 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Tomáš Vitko Z6 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 1 0 -- 1 5 -- -- -- -- -- -- 8
149. - 156. Efram Vass Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 1 2 0 1 2 -- -- -- -- -- -- 7
Matúš Majerník Z6 Základná škola akademika J. Hronca 1 3 1 2 -- -- -- -- -- -- -- -- 7
Filip Fetyko Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 1 0 -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 7
Richard Gibala Z5 Základná škola G. Haina 7 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 7
Timotej Gonda Z5 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- 0 4 -- -- -- -- -- -- 7
Alexandra Krnáčová Z6 Základná škola P. Jilemnického 1 3 0 1 1 1 -- -- -- -- -- -- 7
Martin Šamaj Z6 Základná škola Kubranská 80 2 0 -- 0 0 5 -- -- -- -- -- -- 7
Michaela Lišivková Z6 Základná škola G. Haina -- 4 1 0 2 0 -- -- -- -- -- -- 7
157. - 160. Martin Sakmáry Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 1 -- -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 6
Ján Vavrek Z6 Základná škola G. Haina 1 1 2 -- 2 -- -- -- -- -- -- -- 6
Júlia Iľková Z5 Základná škola Juh -- 1 3 0 1 1 -- -- -- -- -- -- 6
Hana Melcherová Z5 Základná škola G. Haina -- 6 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 6
161. - 169. Vladko Dombaj Z4 Základná škola G. Haina 0 1 2 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 5
Noel Gemnický Z6 Základná škola G. Haina 0 1 0 0 1 3 -- -- -- -- -- -- 5
Samuel Hirko Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 1 0 0 1 1 -- -- -- -- -- -- 5
Saška Hnatová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5
Lujza Kollárová Z5 Základná škola G. Haina 1 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5
Tomáš Maník Z6 Základná škola Šmeralova 25 1 1 0 -- 2 1 -- -- -- -- -- -- 5
Michaela Pavlová Z4 Základná škola G. Haina 1 1 -- -- 1 1 -- -- -- -- -- -- 5
Stella Répássyová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 0 0 0 3 -- -- -- -- -- -- 5
Martina Strážiková Z5 Základná škola G. Haina 0 1 1 0 0 3 -- -- -- -- -- -- 5
170. - 175. Ema Paálová Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 1 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Daniela Adamovičová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 2 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Oliver Groh Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Beatka Kováčová Z5 Základná škola akademika J. Hronca 0 1 1 0 1 1 -- -- -- -- -- -- 4
Julka Královská Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Tamara Lašová Z6 Gymnázium Lipany 1 1 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
176. - 188. Michal Vokál Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 1 0 0 1 1 -- -- -- -- -- -- 3
Daniela Gunišová Z6 Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika 1 1 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 3
Marek Kováč Z6 Základná škola akademika J. Hronca 1 1 0 -- 1 0 -- -- -- -- -- -- 3
Kornélia Pomothyová Z6 Základná škola Veľká Ida 1 1 1 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 3
Katarína Kyšeľová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 3
Diana Motyková Z4 Základná škola G. Haina 1 1 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 3
Amália Pomikalová Z4 Základná škola G. Haina 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 3
Sebastián Spišský Z5 Základná škola G. Haina 1 -- 1 -- 0 1 -- -- -- -- -- -- 3
Sára Titková Z6 Základná škola Juh 1054, Vranov nad Topľou 1 1 0 0 0 1 -- -- -- -- -- -- 3
Ivana Vargová Z6 Základná škola G. Haina 1 1 1 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 3
Zoja Monoková Z5 Základná škola Juh -- 0 0 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 3
Diana Trebuňáková Z5 Základná škola Juh -- 0 1 -- -- 2 -- -- -- -- -- -- 3
Sophia Topoliová Z5 Základná škola G. Haina -- 1 1 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- 3
189. - 196. Jakub Štefek Z6 Gymnázium Alejová 1 1 1 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 2
Michal Badinka Z4 Základná škola P. Jilemnického 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Marek Bartfay Z3 Základná škola F. Kráľa 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Michaela Kyšelová Z5 Základná škola s materskou školou Plavnica 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Paťka Plachetková Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Hana Volšíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Samuel Maco Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Daniel Miščík Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
197. - 201. Jakub Balciar Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1
Rastislav Grajzeľ Z6 Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
Martin Kovár Z6 Gymnázium Alejová 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
Oskar Vizi Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
Melánia Čopáková Z6 Základná škola Šmeralova 25 -- 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
202. - 204. Martin Kozár Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0
Janka Beľušková Z6 Základná škola Šmeralova 25 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- 0
Jakub Kukučka Z4 Základná škola Žarnovica -- -- -- -- -- -- -- ? -- ? -- -- 0

Aktuality

Nový semester začína!
Termín prvej série zimnej časti je už 23.10., preto neváhajte a pozrite sa na príklady v časopise.
(18. september 2017)

MAMUT 2017
Poradie z oboch súťažných miest nájdete v časti MAMUT
(03. jún 2017)

Ešte to nebolo za nami
Ale už je. K dispozícii je časopis aj poradie po druhej a poslednej sérii. Nezabudnite si preštudovať príspevok, čo som napísal (tak, tak, nie som dáma). V ňom nájdeš všeličo vrátane pozvánky na sústredenie
(25. máj 2017)

MAMUT 2017
Zverejnili sme zoznam prihlásených tímov. Nájdete ich v časti MAMUT
(22. máj 2017)

Zmena termínu
Termín druhej série Malynáru sa presúva na 2.5.2017!
(20. apríl 2017)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.