Nová online súťaž!

Ahojte!

Hoci stretnúť sa nemôžeme, nezanevreli sme na vás! Prinášame vám novú online súťaž Máš problém?! v ktorej môžete jednu hodinu svojho poobedia venovať porovnávaniu svojich schopností rátania úloh, resp. problémov so svojimi rovesníkmi a zároveň si zasúťažiť o nejaké tie ceny :D

Tak neváhajte a prezrite si stránku Máš problém?! pre viac informácií alebo sa rovno zaregistujte!

Tešíme sa na vás! 

Počet komentárov: 2
  • Ahoj, prosím, kontaktuj nás prostredníctvom mailu masproblem@strom.sk, kde tvoj problém vyriešime.

    Ján Richnavský, 22. marec 2021 16:25:55
  • Ahojte nejde sa nám prihlásiť do súťaže

    risik, 22. marec 2021 16:21:39

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Chybička v zadaní..
sa našla v úlohe 3 v 2. sérii Malynára. Je už opravená, aj v časopise, aj v sekcii Príklady. Veľmi sa ospravedlňujeme :)
(30. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.