Prímestský Matematický Tábor

PriMaT (prímestský matematický tábor) je jednoznačne akcia, ktorú toto leto nechceš zmeškať! Tento rok sa uskutoční od 15. do 19.7. Spolu so svojimi kamarátmi na ňom zažiješ množstvo súťaží i zaujímavých hier. Nebudú chýbať športy, výlety, zážitky, tvorivé aktivity a čas si nájdeme aj na trochu matematiky. To všetko zažijeme v rámci pútavého deja obohateného scénkami v podaní našich vedúcich. Celý tábor je formou súťaže - družinkového boja - do ktorého budete v priebehu týždňa získavať body.

Tábor je pre budúcich štvrtákov až siedmakov základných škôl (a príslušných ročníkov osemročných gymnázií). Teda deti, ktoré tento rok ukončili tretí až šiesty ročník. Na tábor sa môžu prihlásiť aj mladšie deti, ale iba v prípade sprievodu staršieho súrodenca.

Stretneme sa každý deň od 7:30 do 8:15 v Hvozdíkovom parku, ktorý sa nachádza pri prírodovedeckej fakulte UPJŠ na Jesennej 5 v Košiciach (miesto stretnutia sa výnimočne môže zmeniť kvôli výletu). V budove fakulty máme rezervovanú miestnosť, do ktorej si zložíme veci. V prípade zlého počasia tam taktiež môžeme prečkať, zaujímavý program sa dá vymyslieť aj vnútri :) Obed bude cca o 12:00 až 12:30. Doobedný aj poobedný program bude rôzny, budeme sa počas neho nachádzať aj v budove UPJŠ, aj vonku v centre či iných častiach Košíc a okolia. Na konci dňa sa opäť vrátime k prírodovedeckej fakulte UPJŠ do Hvozdíkovho parku, odkiaľ si rodičia budú môcť v čase od 16:00 do 16:30 vyzdvihnúť svoje deti.

Pre viac informácií navštívte našu stránku https://malynar.strom.sk/dennytabor/

Tešíme sa na Vás.
Vaši vedúci :)

Počet komentárov: 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!