Alena Chladná

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Malynar

1. miesto

Najlepšie umiestnenie

48

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Ahoj vyplnala som formular na treti tyzden a v Skuske priatelstva a Šípko(tanko)vý džem su pomenene dni a datumy(utorok je tam napisani ako 17.6.a streda ako 16.6.a to predsa nesedi). Ktore je teda v utorok a ktore v stredu? Za odpoved vopred dakujem

  Alena Chladná, 14. jún 2020 18:22:27
 • Ahoj chcem sa spytat ze preco nie som napisana v skuske priatelstva (nie som v ziadnej druzinke)ked som sa prihlasila na stredu.Mohli by ste ma tam prosim pridat?Dakujem

  Alena Chladná, 17. jún 2020 9:37:24
 • Ahoj bude dnes vecerne?Nie je tam ziadny link

  Alena Chladná, 28. jún 2020 20:51:53
 • mozno ti to pri niektorych nevychadza lebo niektory maju premiu

  Alena Chladná, 15. december 2020 19:57:09

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Chybička v zadaní..
sa našla v úlohe 3 v 2. sérii Malynára. Je už opravená, aj v časopise, aj v sekcii Príklady. Veľmi sa ospravedlňujeme :)
(30. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.