Natália Poliačiková

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Malynar Matik STROM

7. miesto

Najlepšie umiestnenie

83

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Ahojte, chcem sa zúčastniť tohto výletu a chcem si už teraz zakúpiť lístky, preto mi, prosím, napíšte presne, ktorými vlakmi a kam (vrátane spiatočnej cesty) sa bude cestovať. Na zraz prídem do Košíc. Pekné sobotňajšie popoludnie. Taly P.

  Natália Poliačiková, 29. február 2020 13:01:02
 • Ahojte, v sekcii Online sústredenia bolo napísané, že časom pridáte link na dnešné stretnutie o 16:00, ale stále ho tam nevidím.. alebo ho nájdem niekde inde? Vopred ďakujem za odpoveď. Taly

  Natália Poliačiková, 1. jún 2020 15:52:35
 • Ahojte, neviem, kde je to najlepšie napísať, ale pravdepodobne budem na dnešnú hru zopár minút meškať, preto sa chcem spýtať, či by ste na mňa, prosím, mohli počkať. Do takej 18:10 - 18:15 to, snáď, viem stihnúť. Ďakujem. Taly

  Natália Poliačiková, 14. jún 2020 17:53:07
 • V pravidlách píše: Sústredenie je určené najmä pre študentov stredných škôl (a im príslušných ročníkov na osemročnom gymnáziu), mladší žiaci (tí, ktorí počas sústredenia nie sú stredoškolákmi) sú pozvaní ako náhradníci. - nooo ako pozerám v kalendári, tak sústredenie by malo byť cez prázdniny, teda ktorý ročník sa tam bude počítať, tento alebo až budúci (2021/22)? Dosť by ma to zaujímalo, keďže som momentálne v 9. ročníku a stále mi starší riešitelia hovorili, že sa oplatí riešiť STROM už v 9. ročníku letný semester a nové pravidlá ma teraz celkom zmiatli.. Ďakujem vopred za odpoveď.

  Natália Poliačiková, 22. marec 2021 22:39:37
 • Ahoj, Gregor, ak Ti vyskočil problém Server Error, stáva sa to, keď veľa ľudí posiela príklady tesne pred termínom a stránka preto takto krachuje. Pošli, prosím, Tvoj príklad na mail riesenia@strom.sk a inak odporúčame odovzdávať príklady trochu skôr, aby sme sa vyhli takýmto problémom :)

  Natália Poliačiková, 29. november 2021 20:13:45
 • Môžu sa [a] a [b] rovnať?

  Natália Poliačiková, 25. november 2023 18:16:29

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!