Poradie seminára Malynar, 26. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 11. Lucia Chladná Z5 Základná škola kpt. J. Nálepku 9 9 9 9 9 9 54
Tomáš Gaja Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 54
Milan Gál Z5 Základná škola Sokolíkova 2 9 9 9 8 9 9 54
Eva Krajčiová Z4 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 9 9 9 54
Samuel Osuský Z6 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 9 9 9 9 54
Olívia Jánošíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 54
Matej Šoltés Z6 Gymnázium Trebišovská 12 9 9 9 9 9 9 54
Eduard Lehocký Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 54
Barbora Baltovičová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
Lenka Borovská Z6 Gymnázium sv. Edity Steinovej 9 9 9 9 9 9 54
Richard Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 8 9 9 54
12. - 14. Katarína Farbulová Z5 Súkromná základná škola Starozagorská 8 9 9 9 8 7 9 52
Paulína Tkáčová Z5 Základná škola Levočská 11 9 9 9 8 9 8 52
Adela Horváthová Z6 Súkromná základná škola Dneperská 1 9 9 9 9 9 7 52
15. Natália Tkáčová Z4 Základná škola Levočská 11 9 7 9 7 9 8 51
16. - 17. Terézia Stanová Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 9 7 7 9 9 50
Michal Vodička Z3 ZŠ Bernolákova 16 9 9 7 8 8 -- 50
18. Nina Pacholská Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 8 9 -- 49
19. - 20. Matej Kundrík Z6 Základná škola Krosnianska 4 5 9 8 7 9 9 47
Katarína Sedláková Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 8 9 3 47
21. Veronika Vodičková Z5 Základná škola Bernolákova 16 8 7 7 8 9 -- 46
22. - 23. Ján Brajerčík Z6 Základná škola Šmeralova 25 6 9 3 9 9 9 45
Alex Fabrici Z5 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 8 5 -- 45
24. Natália Sremaňáková Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 6 7 9 6 43
25. - 26. Matej Vojtaník Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 5 8 9 5 41
Petra Psotová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 5 9 9 -- 41
27. - 29. Ondrej Tóth Z3 Základná škola s materskou školou Hôrky -- 9 9 6 7 -- 40
Richard Ferencz Z4 ZŠ Bernolákova 16 9 8 0 5 9 -- 40
Lukáš Jacko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 3 6 9 4 40
30. - 31. Tomáš Kubrický Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 8 9 2 1 39
Soňa Grofčíková Z3 Základná škola Laca Novomeského 9 9 8 4 -- -- 39
32. Henrietta Antožy Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 5 3 9 -- 38
33. Jakub Blišťan Z6 Gymnázium Alejová 1 1 9 9 8 9 1 37
34. - 38. Adam Prídavok Z6 Základná škola Šmeralova 25 4 9 7 3 6 7 36
Bianka Gurská Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 6 8 9 -- 36
Patrik Pecha Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 6 1 4 36
Ester Prostredná Z5 Základná škola Šmeralova 25 5 9 3 8 8 3 36
Martin Šedovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 7 9 2 0 36
39. Marek Štofánik Z6 Súkromná základná škola Námestie slobody 100 3 7 9 5 9 2 35
40. - 41. Šimon Štovčik Z6 Základná škola Družicová 4 4 9 2 2 8 9 34
Laura Schurdáková Z6 Základná škola Za vodou 14 9 7 3 5 7 3 34
42. - 43. Tomáš Haladej Z4 Základná škola Fričovce 6 9 4 1 4 -- 33
Timotej Suvák Z5 Základná škola Šmeralova 25 4 9 2 8 8 -- 33
44. - 46. Michal Kaško Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 8 4 4 -- 31
Natália Poliačiková Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 4 2 7 -- 31
Eduard Fedorčuk Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 3 9 6 4 7 2 31
47. - 49. Dávid Kepič Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 1 9 6 -- 29
Olívia Nguyen Z4 Súkromná základná škola Starozagorská 8 4 9 4 3 -- -- 29
Martin Svorad Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 9 4 4 9 -- 29
50. - 51. Martin Šima Z6 Základná škola Šmeralova 25 2 6 3 9 8 0 28
Emma Korkobcová Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 9 9 5 5 -- 28
52. - 53. Matúš Chovančák Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 9 8 -- -- 26
Alžbeta Klimentová Z6 Základná škola Laca Novomeského 9 9 3 3 2 0 26
54. Matúš Mandzák Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 7 9 -- -- 25
55. - 57. Laura Lauffová Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 9 9 0 0 5 0 23
Marek Horváth Z5 Základná škola Šmeralova 25 -- 5 5 5 8 -- 23
Ema Skomlarova Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 4 5 -- -- 23
58. - 60. Pavol, Alexander Komloš Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 9 9 -- -- -- 22
Filip Fetyko Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 9 2 2 9 -- 22
Miriama Kmecová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 4 -- -- -- 22
61. Anna Mária Matyaseková Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 7 2 6 2 -- 21
62. - 63. Sára Sokolová Z6 Základná škola Za vodou 14 2 7 3 2 6 0 20
Emma Šimčíková Z6 Základná škola Družicová 4 4 7 3 2 4 -- 20
64. - 65. Vladimir Slanina Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 5 -- -- -- 19
Emília Žaludeková Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 9 0 1 -- -- 19
66. - 71. Tomáš Vysoký Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 9 -- -- -- 18
Tereza Pažinová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- 18
Simona Joppová Z6 Základná škola Za vodou 14 2 4 3 2 7 0 18
Nina Griačová Z6 Gymnázium A. Bernoláka -- 9 -- 9 -- -- 18
Alexandra Griačová Z4 Základná škola Jozefa Gregora Tajovského -- 9 -- -- -- -- 18
Jakub Muller Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 1 4 -- -- 18
72. - 77. Ivonne Hančikovská Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 8 -- -- -- 17
Veronika Cipková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 8 -- -- -- 17
Adam Harmanský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- 8 -- -- 17
Efram Vass Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 9 2 -- -- -- 17
Barbora Bulková Z6 Základná škola Za vodou 14 0 7 3 1 6 -- 17
Daniel Miščík Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 5 -- -- -- 17
78. - 79. Natália Kasenčáková None 2 4 3 1 6 0 16
Boris Pasterňak Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 -- -- -- -- 16
80. - 85. Tibor Szilágyi Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 4 2 0 -- 15
Adam Chytil Z5 Základná škola Družicová 4 2 4 2 1 5 -- 15
Adriana Ňaňková Z6 Základná škola Za vodou 14 0 9 3 0 3 0 15
Erik Jochman Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 9 6 -- -- -- 15
Róbert Hudák Z4 Základná škola Sídlisko II 4 4 3 0 -- -- 15
Karolína Kupcová Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 4 2 3 2 -- 15
86. - 87. Alena Závodníková Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 5 -- -- -- 14
Filip Olej Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 0 0 0 -- 14
88. - 89. Jakub Babík Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 4 -- -- -- 13
Zuzana Benešová Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 9 4 -- -- -- 13
90. - 92. Maximilian Bak Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 3 -- -- -- 12
Adam Knapik Z5 Základná škola Za vodou 14 4 3 4 1 -- -- 12
Lukáš Bednar Z5 Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša 2 7 3 0 -- -- 12
93. - 95. Jakub Imrich Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 2 -- -- -- 11
Peter Varga Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 9 -- -- -- -- 11
Janka Beľušková Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 4 3 4 0 0 11
96. Marko Paľo Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 4 2 0 2 0 10
97. - 100. Ľuboš Kunay Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- -- -- 9
Marek Wittner Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 2 3 0 2 0 9
Silvia Čobanová Z6 None -- 9 -- -- -- -- 9
Yarden Cohen Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- -- -- 9
101. Ľudmila Repková Z6 Základná škola s materskou školou Tovarné 3 4 1 0 0 0 8
102. - 105. Michal Dvořáček Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 3 -- -- -- 7
Vanesa Ondková Z5 Základná škola Za vodou 14 2 1 -- -- 4 -- 7
Jakub Trojanovič Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 1 0 0 6 0 7
Goran Matejovič Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 7 -- -- -- -- 7
106. Tomáš Pabiš Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 4 0 0 2 0 6
107. - 108. Roland Korečko Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 2 -- -- 3
Leon Ogurčák Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 -- -- -- -- -- 3
109. Viktor Ružinský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- 1
110. Alex Oľšavský Z6 Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša 0 -- -- -- -- -- 0

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 3. Lucia Chladná Z5 Základná škola kpt. J. Nálepku 9 9 9 9 9 9 54
Eva Krajčiová Z4 Základná škola Bernolákova 16 9 8 9 9 9 9 54
Richard Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 4 9 9 9 54
4. - 6. Milan Gál Z5 Základná škola Sokolíkova 2 5 8 9 9 9 9 52
Adela Horváthová Z6 Súkromná základná škola Dneperská 1 9 9 9 7 9 9 52
Veronika Vodičková Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 7 8 9 9 52
7. Michal Vodička Z3 ZŠ Bernolákova 16 9 9 6 -- 9 9 51
8. - 9. Katarína Farbulová Z5 Súkromná základná škola Starozagorská 8 9 9 9 7 9 3 50
Alex Fabrici Z5 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 5 7 9 9 50
10. Matej Kundrík Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 9 6 49
11. Olívia Jánošíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 6 7 6 46
12. - 15. Tomáš Gaja Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 2 8 8 45
Samuel Osuský Z6 Základná škola Dr. J. Dérera 8 9 4 7 8 9 45
Natália Tkáčová Z4 Základná škola Levočská 11 9 9 4 7 6 5 45
Richard Ferencz Z4 ZŠ Bernolákova 16 9 7 7 7 6 3 45
16. - 17. Ján Brajerčík Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 8 5 7 8 6 43
Nina Pacholská Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 8 9 7 9 -- 43
18. Natália Poliačiková Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 8 9 6 5 3 42
19. - 20. Terézia Stanová Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 8 7 7 6 9 4 41
Natália Sremaňáková Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 7 8 5 7 3 41
21. Matej Šoltés Z6 Gymnázium Trebišovská 12 9 9 4 6 6 6 40
22. Jakub Trojanovič Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 7 6 5 7 3 39
23. - 24. Paulína Tkáčová Z5 Základná škola Levočská 11 9 7 3 7 5 5 38
Lukáš Jacko Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 9 5 7 5 6 38
25. - 26. Katarína Sedláková Z6 Gymnázium Alejová 1 9 7 6 3 9 3 37
Martin Šedovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 6 7 5 6 2 37
27. Eduard Fedorčuk Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 8 9 8 3 7 1 36
28. Timotej Suvák Z5 Základná škola Šmeralova 25 9 8 4 4 6 -- 35
29. - 32. Eduard Lehocký Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 3 7 8 2 34
Petra Psotová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 7 9 -- 9 -- 34
Emma Šimčíková Z6 Základná škola Družicová 4 7 6 4 7 9 1 34
Jakub Blišťan Z6 Gymnázium Alejová 1 8 7 7 4 6 2 34
33. - 36. Matej Vojtaník Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 8 3 6 6 -- 31
Bianka Gurská Z6 Gymnázium Alejová 1 7 8 8 -- 6 2 31
Laura Schurdáková Z6 Základná škola Za vodou 14 8 9 3 2 6 3 31
Soňa Grofčíková Z3 Základná škola Laca Novomeského 9 6 7 -- -- -- 31
37. - 38. Tomáš Kubrický Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 6 4 7 7 3 30
Alžbeta Klimentová Z6 Základná škola Laca Novomeského 5 8 5 2 8 2 30
39. Adriana Ňaňková Z6 Základná škola Za vodou 14 1 8 3 7 6 3 28
40. Vladimir Slanina Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 6 3 4 6 0 27
41. - 44. Matúš Chovančák Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 7 3 3 4 -- 25
Laura Lauffová Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 0 9 4 3 6 3 25
Ondrej Tóth Z3 Základná škola s materskou školou Hôrky 7 7 4 -- -- -- 25
Erik Jochman Z6 Gymnázium Alejová 1 7 8 4 -- 6 -- 25
45. Olívia Nguyen Z4 Súkromná základná škola Starozagorská 8 6 6 2 -- 4 0 24
46. Jakub Babík Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 6 4 -- 4 -- 23
47. Miriama Kmecová Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 7 3 4 -- -- 22
48. - 49. Zuzana Benešová Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 6 5 3 -- -- 21
Simona Joppová Z6 Základná škola Za vodou 14 1 7 3 1 6 3 21
50. - 53. Martin Šima Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 8 3 0 -- -- 20
Natália Kasenčáková None 1 7 3 0 6 3 20
Marek Horváth Z5 Základná škola Šmeralova 25 7 8 0 -- 5 -- 20
Martin Svorad Z6 Základná škola M. R. Štefánika 0 7 3 1 6 3 20
54. Ema Skomlarova Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 7 7 3 -- -- 19
55. - 60. Marek Štofánik Z6 Súkromná základná škola Námestie slobody 100 -- 6 4 0 5 3 18
Michal Kaško Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 6 3 3 -- -- 18
Šimon Štovčik Z6 Základná škola Družicová 4 6 5 1 -- 6 -- 18
Barbora Baltovičová Z6 Gymnázium Alejová 1 6 6 -- 6 -- -- 18
Nina Griačová Z6 Gymnázium A. Bernoláka 9 -- 9 -- -- -- 18
Rebeka Staneková Z5 Základná škola Šmeralova 25 6 6 3 -- 3 -- 18
61. - 63. Henrietta Antožy Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 7 4 -- 6 -- 17
Peter Varga Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 8 1 3 -- -- 17
Filip Olej Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 7 3 3 0 2 17
64. - 66. Efram Vass Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 7 1 2 6 -- 16
Barbora Bulková Z6 Základná škola Za vodou 14 5 6 3 1 1 -- 16
Daniel Miščík Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 7 3 0 -- -- 16
67. - 69. Matúš Mandzák Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 3 5 -- -- -- 15
Anna Mária Matyaseková Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 6 1 3 5 -- 15
Boris Pasterňak Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- 6 -- 15
70. - 71. Tomáš Vysoký Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- 5 -- 14
Dávid Kepič Z6 Gymnázium Alejová 1 0 7 2 1 4 -- 14
72. - 76. Petra Chomová Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 -- -- -- 6 -- 13
Tereza Pažinová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 -- 4 -- -- -- 13
Sára Sokolová Z6 Základná škola Za vodou 14 1 7 3 0 1 1 13
Ľudmila Repková Z6 Základná škola s materskou školou Tovarné 0 6 3 0 1 3 13
Yarden Cohen Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 1 3 -- 4 -- 13
77. - 78. Alena Závodníková Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 8 4 -- -- -- 12
Tibor Szilágyi Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 7 4 -- -- -- 12
79. - 80. Filip Fetyko Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 6 2 2 -- -- 11
Karolína Kupcová Z5 Základná škola Šmeralova 25 1 6 4 -- -- -- 11
81. - 84. Ivonne Hančikovská Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- -- 3 -- 6 -- 9
Pavol, Alexander Komloš Z5 Základná škola Krosnianska 4 8 -- 1 -- -- -- 9
Michal Dvořáček Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 1 2 -- -- -- 9
Adam Chytil Z5 Základná škola Družicová 4 0 0 2 1 6 -- 9
85. Lukáš Bednar Z5 Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša -- 1 2 0 4 -- 7
86. - 87. Jakub Imrich Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 3 3 -- -- -- 6
Roland Korečko Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 5 1 -- -- -- 6
88. Melánia Čopáková Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 0 2 0 1 2 5
89. - 92. Janka Beľušková Z5 Základná škola Šmeralova 25 1 3 -- -- -- -- 4
Marek Wittner Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 2 1 1 0 0 4
Leon Ogurčák Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 1 1 -- -- 4
Anna Senderáková Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 3 1 -- -- -- 4
93. Goran Matejovič Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 -- 1 -- -- 1


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 3. Eva Krajčiová Z4 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 9 9 9 9 8 9 9 9 9 108
Lucia Chladná Z5 Základná škola kpt. J. Nálepku 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 108
Richard Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 9 9 8 9 9 9 9 4 9 9 9 108
4. Milan Gál Z5 Základná škola Sokolíkova 2 9 9 9 8 9 9 5 8 9 9 9 9 106
5. Adela Horváthová Z6 Súkromná základná škola Dneperská 1 9 9 9 9 9 7 9 9 9 7 9 9 104
6. Katarína Farbulová Z5 Súkromná základná škola Starozagorská 8 9 9 9 8 7 9 9 9 9 7 9 3 102
7. Michal Vodička Z3 ZŠ Bernolákova 16 9 9 7 8 8 -- 9 9 6 -- 9 9 101
8. Olívia Jánošíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 9 9 9 6 7 6 100
9. - 10. Tomáš Gaja Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 9 9 9 2 8 8 99
Samuel Osuský Z6 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 9 9 9 9 8 9 4 7 8 9 99
11. Veronika Vodičková Z5 Základná škola Bernolákova 16 8 7 7 8 9 -- 9 9 7 8 9 9 98
12. - 13. Natália Tkáčová Z4 Základná škola Levočská 11 9 7 9 7 9 8 9 9 4 7 6 5 96
Matej Kundrík Z6 Základná škola Krosnianska 4 5 9 8 7 9 9 9 9 9 7 9 6 96
14. Alex Fabrici Z5 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 8 5 -- 9 9 5 7 9 9 95
15. Matej Šoltés Z6 Gymnázium Trebišovská 12 9 9 9 9 9 9 9 9 4 6 6 6 94
16. Nina Pacholská Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 8 9 -- 5 8 9 7 9 -- 92
17. Terézia Stanová Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 9 7 7 9 9 8 7 7 6 9 4 91
18. Paulína Tkáčová Z5 Základná škola Levočská 11 9 9 9 8 9 8 9 7 3 7 5 5 90
19. - 20. Ján Brajerčík Z6 Základná škola Šmeralova 25 6 9 3 9 9 9 9 8 5 7 8 6 88
Eduard Lehocký Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 9 4 3 7 8 2 88
21. Richard Ferencz Z4 ZŠ Bernolákova 16 9 8 0 5 9 -- 9 7 7 7 6 3 85
22. - 23. Natália Sremaňáková Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 6 7 9 6 9 7 8 5 7 3 84
Katarína Sedláková Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 8 9 3 9 7 6 3 9 3 84
24. Lukáš Jacko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 3 6 9 4 6 9 5 7 5 6 78
25. Petra Psotová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 5 9 9 -- 9 7 9 -- 9 -- 75
26. - 27. Martin Šedovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 7 9 2 0 8 6 7 5 6 2 73
Natália Poliačiková Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 9 4 2 7 -- 9 8 9 6 5 3 73
28. - 29. Barbora Baltovičová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 6 6 -- 6 -- -- 72
Matej Vojtaník Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 5 8 9 5 5 8 3 6 6 -- 72
30. Jakub Blišťan Z6 Gymnázium Alejová 1 1 9 9 8 9 1 8 7 7 4 6 2 71
31. Soňa Grofčíková Z3 Základná škola Laca Novomeského 9 9 8 4 -- -- 9 6 7 -- -- -- 70
32. Tomáš Kubrický Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 8 9 2 1 2 6 4 7 7 3 69
33. Timotej Suvák Z5 Základná škola Šmeralova 25 4 9 2 8 8 -- 9 8 4 4 6 -- 68
34. - 35. Bianka Gurská Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 6 8 9 -- 7 8 8 -- 6 2 67
Eduard Fedorčuk Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 3 9 6 4 7 2 8 9 8 3 7 1 67
36. - 37. Laura Schurdáková Z6 Základná škola Za vodou 14 9 7 3 5 7 3 8 9 3 2 6 3 65
Ondrej Tóth Z3 Základná škola s materskou školou Hôrky -- 9 9 6 7 -- 7 7 4 -- -- -- 65
38. Alžbeta Klimentová Z6 Základná škola Laca Novomeského 9 9 3 3 2 0 5 8 5 2 8 2 56
39. Henrietta Antožy Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 5 3 9 -- 0 7 4 -- 6 -- 55
40. - 41. Lenka Borovská Z6 Gymnázium sv. Edity Steinovej 9 9 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Emma Šimčíková Z6 Základná škola Družicová 4 4 7 3 2 4 -- 7 6 4 7 9 1 54
42. - 43. Marek Štofánik Z6 Súkromná základná škola Námestie slobody 100 3 7 9 5 9 2 -- 6 4 0 5 3 53
Olívia Nguyen Z4 Súkromná základná škola Starozagorská 8 4 9 4 3 -- -- 6 6 2 -- 4 0 53
44. Šimon Štovčik Z6 Základná škola Družicová 4 4 9 2 2 8 9 6 5 1 -- 6 -- 52
45. Matúš Chovančák Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 9 8 -- -- 5 7 3 3 4 -- 51
46. - 47. Michal Kaško Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 8 4 4 -- 6 6 3 3 -- -- 49
Martin Svorad Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 9 4 4 9 -- 0 7 3 1 6 3 49
48. - 49. Laura Lauffová Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 9 9 0 0 5 0 0 9 4 3 6 3 48
Martin Šima Z6 Základná škola Šmeralova 25 2 6 3 9 8 0 9 8 3 0 -- -- 48
50. - 51. Jakub Trojanovič Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 1 0 0 6 0 9 7 6 5 7 3 46
Vladimir Slanina Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 5 -- -- -- 5 6 3 4 6 0 46
52. Miriama Kmecová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 4 -- -- -- 8 7 3 4 -- -- 44
53. - 55. Adriana Ňaňková Z6 Základná škola Za vodou 14 0 9 3 0 3 0 1 8 3 7 6 3 43
Dávid Kepič Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 1 9 6 -- 0 7 2 1 4 -- 43
Marek Horváth Z5 Základná škola Šmeralova 25 -- 5 5 5 8 -- 7 8 0 -- 5 -- 43
56. Ema Skomlarova Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 4 5 -- -- 2 7 7 3 -- -- 42
57. - 58. Matúš Mandzák Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 7 9 -- -- 7 3 5 -- -- -- 40
Erik Jochman Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 9 6 -- -- -- 7 8 4 -- 6 -- 40
59. Simona Joppová Z6 Základná škola Za vodou 14 2 4 3 2 7 0 1 7 3 1 6 3 39
60. - 66. Patrik Pecha Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 6 1 4 -- -- -- -- -- -- 36
Adam Prídavok Z6 Základná škola Šmeralova 25 4 9 7 3 6 7 -- -- -- -- -- -- 36
Natália Kasenčáková None 2 4 3 1 6 0 1 7 3 0 6 3 36
Ester Prostredná Z5 Základná škola Šmeralova 25 5 9 3 8 8 3 -- -- -- -- -- -- 36
Anna Mária Matyaseková Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 7 2 6 2 -- -- 6 1 3 5 -- 36
Nina Griačová Z6 Gymnázium A. Bernoláka -- 9 -- 9 -- -- 9 -- 9 -- -- -- 36
Jakub Babík Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 4 -- -- -- 9 6 4 -- 4 -- 36
67. Zuzana Benešová Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 9 4 -- -- -- 7 6 5 3 -- -- 34
68. - 73. Tomáš Haladej Z4 Základná škola Fričovce 6 9 4 1 4 -- -- -- -- -- -- -- 33
Sára Sokolová Z6 Základná škola Za vodou 14 2 7 3 2 6 0 1 7 3 0 1 1 33
Daniel Miščík Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 5 -- -- -- 6 7 3 0 -- -- 33
Filip Fetyko Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 9 2 2 9 -- 1 6 2 2 -- -- 33
Barbora Bulková Z6 Základná škola Za vodou 14 0 7 3 1 6 -- 5 6 3 1 1 -- 33
Efram Vass Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 9 2 -- -- -- -- 7 1 2 6 -- 33
74. Tomáš Vysoký Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 9 -- -- -- -- 9 -- -- 5 -- 32
75. - 78. Pavol, Alexander Komloš Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 9 9 -- -- -- 8 -- 1 -- -- -- 31
Tereza Pažinová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- 9 -- 4 -- -- -- 31
Filip Olej Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 0 0 0 -- 1 7 3 3 0 2 31
Boris Pasterňak Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 -- -- -- -- -- 9 -- -- 6 -- 31
79. - 80. Emma Korkobcová Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 9 9 5 5 -- -- -- -- -- -- -- 28
Peter Varga Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 9 -- -- -- -- 5 8 1 3 -- -- 28
81. Tibor Szilágyi Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 4 2 0 -- 1 7 4 -- -- -- 27
82. - 84. Karolína Kupcová Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 4 2 3 2 -- 1 6 4 -- -- -- 26
Ivonne Hančikovská Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 8 -- -- -- -- -- 3 -- 6 -- 26
Alena Závodníková Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 5 -- -- -- -- 8 4 -- -- -- 26
85. Adam Chytil Z5 Základná škola Družicová 4 2 4 2 1 5 -- 0 0 2 1 6 -- 24
86. Yarden Cohen Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- -- -- 5 1 3 -- 4 -- 22
87. Ľudmila Repková Z6 Základná škola s materskou školou Tovarné 3 4 1 0 0 0 0 6 3 0 1 3 21
88. - 89. Lukáš Bednar Z5 Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša 2 7 3 0 -- -- -- 1 2 0 4 -- 19
Emília Žaludeková Z6 Základná škola Šmeralova 25 9 9 0 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 19
90. - 92. Jakub Muller Z6 Gymnázium Alejová 1 4 9 1 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Alexandra Griačová Z4 Základná škola Jozefa Gregora Tajovského -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Rebeka Staneková Z5 Základná škola Šmeralova 25 -- -- -- -- -- -- 6 6 3 -- 3 -- 18
93. - 95. Jakub Imrich Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 2 -- -- -- -- 3 3 -- -- -- 17
Adam Harmanský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- 8 -- -- -- -- -- -- -- -- 17
Veronika Cipková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 8 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 17
96. Michal Dvořáček Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 3 -- -- -- 6 1 2 -- -- -- 16
97. - 98. Róbert Hudák Z4 Základná škola Sídlisko II 4 4 3 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 15
Janka Beľušková Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 4 3 4 0 0 1 3 -- -- -- -- 15
99. - 100. Marek Wittner Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 2 3 0 2 0 0 2 1 1 0 0 13
Petra Chomová Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- -- -- -- -- -- 7 -- -- -- 6 -- 13
101. - 102. Adam Knapik Z5 Základná škola Za vodou 14 4 3 4 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 12
Maximilian Bak Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 12
103. Marko Paľo Z5 Základná škola Šmeralova 25 2 4 2 0 2 0 -- -- -- -- -- -- 10
104. - 106. Roland Korečko Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 2 -- -- -- 5 1 -- -- -- 9
Ľuboš Kunay Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9
Silvia Čobanová Z6 None -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9
107. Goran Matejovič Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 7 -- -- -- -- -- 0 -- 1 -- -- 8
108. - 109. Vanesa Ondková Z5 Základná škola Za vodou 14 2 1 -- -- 4 -- -- -- -- -- -- -- 7
Leon Ogurčák Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 -- -- -- -- -- 1 1 1 1 -- -- 7
110. Tomáš Pabiš Z5 Základná škola Šmeralova 25 0 4 0 0 2 0 -- -- -- -- -- -- 6
111. Melánia Čopáková Z5 Základná škola Šmeralova 25 -- -- -- -- -- -- 0 0 2 0 1 2 5
112. Anna Senderáková Z5 Základná škola Šmeralova 25 -- -- -- -- -- -- 0 3 1 -- -- -- 4
113. Viktor Ružinský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
114. Alex Oľšavský Z6 Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0

Aktuality

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Chybička v zadaní..
sa našla v úlohe 3 v 2. sérii Malynára. Je už opravená, aj v časopise, aj v sekcii Príklady. Veľmi sa ospravedlňujeme :)
(30. marec 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(18. december 2018)

Presun termínu
Drahí riešitelia, termín druhej série zimného semestra sa presunul až na 26. novembra 2018, do 20:00, dúfame, že túto zmenu radi privítate! :)
(11. november 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.