Poradie seminára Malynar, 32. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 11. Richard Semanišin Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
Stanislav Beneš Z6 PS 107 9 9 9 9 9 9 54
Richard Futáš Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 9 9 9 54
Olívia Diková Z3 Institut Saint-André 9 9 9 9 9 -- 54
Agáta Halamičková Z5 Súkromná základná škola Felix 9 9 9 9 9 9 54
Elena Mikušová Z5 Súkromná základná škola Felix 9 9 9 8 9 9 54
Matúš Adamuščín Z4 ZŠ s MŠ Jána Amosa Komenského 9 9 9 9 9 9 54
Ema Kordošová Z5 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 -- 54
Lucia Erdélyiová Z4 Základná škola Pankúchova 4 9 9 9 9 9 5 54
Viktoriia Boyko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika 9 9 -- 9 9 9 54
Filip Saxa Z4 Základní škola sv. Voršily v Praze 9 9 -- 9 9 9 54
12. Filip Feher Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 8 9 9 53
13. - 15. Marek Mičko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 9 9 52
Alica Földesová Z6 Village School 9 9 9 9 7 9 52
Michal Hudák Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 7 9 9 52
16. - 19. Matej Mišun Z5 Súkromná základná škola a súkromné gymnázium CENADA 9 2 9 9 9 6 51
Peter Medo Z4 Schule Schmitten 9 6 9 9 9 -- 51
Filip Rybar Z4 ZS Nevadzova 9 9 9 8 7 -- 51
Hana Lascsáková Z5 Základná škola, Hroncova 23 9 9 9 6 9 6 51
20. Jakub Jančiga Z6 ZŠ sv. Gorazda 9 6 9 7 9 9 49
21. Elena Kundríková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 3 9 9 9 9 48
22. - 26. Kristofer Noel Rjabinčák Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 8 9 5 9 7 47
Šimon Jonaštík Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 9 9 7 4 47
Simona Stahovcová Z6 Základná škola Park Angelinum 8 8 9 9 8 6 7 47
Dorota Krchňavá Z4 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 2 9 7 6 7 47
Adam Feher Z5 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 -- 9 8 4 47
27. Artem Pivnenko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika 9 8 -- 7 9 4 46
28. - 29. Ondrej Medo Z6 Schule Schmitten 9 9 9 9 9 -- 45
Emilián Frischer Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 6 6 6 45
30. Jakub Tomasz Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 6 4 44
31. Richard Haň Z6 Gymnázium Alejová 1 9 3 9 5 8 9 43
32. - 33. Sandra Futášová Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 7 1 7 42
Marek Babuščák Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 6 5 5 42
34. - 37. Patrik Sklenár Z6 Gymnázium Terézie Vansovej 9 9 9 3 6 5 41
Katarína Tóthová Z6 Základná škola s materskou školou Hôrky 9 9 9 -- 7 7 41
Patrik Lehocký Z4 Základná škola Krosnianska 2 9 9 9 -- 0 5 41
Dorota Feňovčíková Z4 Základná škola Belehradská 21 9 5 8 6 4 5 41
38. Michal Szollos Z4 Základná škola s materskou školou Cádrova 9 9 -- -- 8 5 40
39. - 40. Martina Kováčová Z6 Základná Škola Ďumbierska 17 9 3 9 1 9 6 37
Patrik Murín Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 3 9 4 7 5 37
41. Barbora Vojtaníková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 6 9 7 -- 4 35
42. Eva Vráblová Z6 Cirkevná spojená škola Okružná 25 9 2 -- 7 8 4 30
43. Oliver Rohutný Z6 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 7 7 4 -- -- 27
44. - 46. Adam Horváth Z6 Gymnázium Alejová 1 9 8 -- -- -- 5 22
Adam Hojsak Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 9 1 -- 1 9 1 22
Viktória Stankovičová Z6 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 2 9 5 1 4 22
47. - 49. Jakub Porubsky Z6 Základná škola Park Angelinum 8 0 8 0 4 6 3 21
Emma Műlbauerová Z5 Základná škola Juh 1054 2 1 9 2 -- 5 21
Roman Schütz Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 -- -- 8 -- 21
50. Veronika Štiavnická Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- 18
51. - 52. Andrej Onderisin Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 8 -- -- -- -- 17
Štefan Azari Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- 8 -- 17
53. Dávid Borták Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 3 -- -- 3 -- 15
54. - 55. Jakub Strizko Z5 Základná Škola Pri kríži 11 1 9 -- 4 -- -- 14
Richard Varecha Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 5 -- -- -- -- 14
56. Lenka Litvová Z6 Základná škola s materskou školou Kapušany 0 2 6 1 -- 3 12
57. - 58. Karim Al-Hadi Z3 Súkromná spojená škola, Prievidza 9 1 -- -- -- -- 11
Róbert Lipčák Z5 Základná škola J. Švermu 0 2 -- 4 1 3 11
59. Jakub Tomči Z5 Základná škola J. Švermu 1 1 -- 1 1 5 10
60. - 62. Simona Krátka Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- -- -- 9
Damián Radačovský Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 1 -- 2 0 4 9
Lívia Kropuchová Z4 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- -- -- 9
63. - 64. Nikol Juriková ZŠ Krosnianska 4 6 -- -- -- -- 2 8
Zina Zbihlej Z6 Základná škola Krosnianska 4 8 0 -- -- -- -- 8
65. Peter Centek Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 2 -- -- 0 4 7
66. - 67. Jakub Koval Z4 Základná škola Juh 1054 1 1 -- 2 -- -- 5
Terézia Baniková Z5 Základná škola J. Švermu 1 0 0 1 0 3 5
68. - 69. Tomáš Gajdoš Z6 Základná škola Pugačevova 1381/7 Humenné 1 0 -- 3 -- -- 4
Edita Fedorová Z4 Základná škola Juh 1054 2 1 -- -- -- -- 4
70. - 72. Zoja Čarnogurská Z5 ZŠ Park Angelinum 8 2 -- -- -- -- -- 2
Tereza Škombárová Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- 2
Samuel Krištof Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 1 -- 0 0 -- 2

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 36. Richard Semanišin Z6 Gymnázium Alejová 1 ? ? ? ? ? ? 0
Stanislav Beneš Z6 PS 107 ? ? ? ? ? ? 0
Ondrej Medo Z6 Schule Schmitten ? ? -- ? ? ? 0
Richard Futáš Z6 ZŠ Park Angelinum 8 ? ? ? -- -- ? 0
Ladislav Kliment Z5 Základná škola Laca Novomeského ? ? ? -- -- -- 0
Alica Földesová Z6 Village School ? ? ? ? ? ? 0
Katarína Tóthová Z6 Základná škola s materskou školou Hôrky ? ? ? ? ? ? 0
Šimon Jonaštík Z6 Gymnázium Grösslingová 18 ? ? ? ? ? ? 0
Karolína Menšíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 ? ? -- -- -- -- 0
Patrik Murín Z6 ZŠ Krosnianska 4 ? ? -- ? -- ? 0
Michal Hudák Z6 Gymnázium Alejová 1 ? ? ? ? ? ? 0
Veronika Štiavnická Z6 Základná škola Krosnianska 4 ? -- -- ? -- -- 0
Patrik Lehocký Z4 Základná škola Krosnianska 2 ? ? -- ? -- -- 0
Filip Feher Z6 ZŠ Park Angelinum 8 ? -- ? ? ? ? 0
Oliver Rohutný Z6 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 ? ? -- ? -- ? 0
Sandra Futášová Z6 ZŠ Park Angelinum 8 ? ? ? ? ? ? 0
Emilián Frischer Z6 Gymnázium Alejová 1 ? ? -- ? ? ? 0
Ema Kordošová Z5 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 ? ? -- ? ? -- 0
Peter Medo Z4 Schule Schmitten ? ? -- ? ? ? 0
Lucia Erdélyiová Z4 Základná škola Pankúchova 4 ? -- -- ? -- -- 0
Marek Babuščák Z6 Gymnázium Alejová 1 ? ? ? ? ? ? 0
Dorota Krchňavá Z4 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 ? ? ? -- ? ? 0
Karim Al-Hadi Z3 Súkromná spojená škola, Prievidza ? ? -- ? ? -- 0
Richard Varecha Z5 Základná škola Krosnianska 4 ? ? -- -- ? -- 0
Viktoriia Boyko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika ? ? ? ? ? ? 0
Jakub Koval Z4 Základná škola Juh 1054 ? ? ? ? ? ? 0
Emma Műlbauerová Z5 Základná škola Juh 1054 ? ? ? ? ? -- 0
Jakub Jančiga Z6 ZŠ sv. Gorazda ? ? ? ? ? -- 0
Michal Szollos Z4 Základná škola s materskou školou Cádrova ? ? -- ? ? ? 0
Dorota Feňovčíková Z4 Základná škola Belehradská 21 ? ? ? ? ? ? 0
Filip Rybar Z4 ZS Nevadzova ? -- ? -- -- ? 0
Hana Lascsáková Z5 Základná škola, Hroncova 23 ? ? ? ? ? ? 0
Filip Saxa Z4 Základní škola sv. Voršily v Praze ? ? ? ? ? -- 0
Richard Haň Z6 Gymnázium Alejová 1 ? ? ? ? ? ? 0
Artem Pivnenko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika ? ? ? ? ? -- 0
Dávid Borták Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- ? -- -- -- ? 0


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 11. Richard Futáš Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 9 9 9 ? ? ? -- -- ? 54
Ema Kordošová Z5 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 -- ? ? -- ? ? -- 54
Viktoriia Boyko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika 9 9 -- 9 9 9 ? ? ? ? ? ? 54
Agáta Halamičková Z5 Súkromná základná škola Felix 9 9 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Richard Semanišin Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 ? ? ? ? ? ? 54
Matúš Adamuščín Z4 ZŠ s MŠ Jána Amosa Komenského 9 9 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Stanislav Beneš Z6 PS 107 9 9 9 9 9 9 ? ? ? ? ? ? 54
Filip Saxa Z4 Základní škola sv. Voršily v Praze 9 9 -- 9 9 9 ? ? ? ? ? -- 54
Olívia Diková Z3 Institut Saint-André 9 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- -- 54
Elena Mikušová Z5 Súkromná základná škola Felix 9 9 9 8 9 9 -- -- -- -- -- -- 54
Lucia Erdélyiová Z4 Základná škola Pankúchova 4 9 9 9 9 9 5 ? -- -- ? -- -- 54
12. Filip Feher Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 8 9 9 ? -- ? ? ? ? 53
13. - 15. Michal Hudák Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 7 9 9 ? ? ? ? ? ? 52
Marek Mičko Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 9 9 -- -- -- -- -- -- 52
Alica Földesová Z6 Village School 9 9 9 9 7 9 ? ? ? ? ? ? 52
16. - 19. Filip Rybar Z4 ZS Nevadzova 9 9 9 8 7 -- ? -- ? -- -- ? 51
Hana Lascsáková Z5 Základná škola, Hroncova 23 9 9 9 6 9 6 ? ? ? ? ? ? 51
Peter Medo Z4 Schule Schmitten 9 6 9 9 9 -- ? ? -- ? ? ? 51
Matej Mišun Z5 Súkromná základná škola a súkromné gymnázium CENADA 9 2 9 9 9 6 -- -- -- -- -- -- 51
20. Jakub Jančiga Z6 ZŠ sv. Gorazda 9 6 9 7 9 9 ? ? ? ? ? -- 49
21. Elena Kundríková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 3 9 9 9 9 -- -- -- -- -- -- 48
22. - 26. Dorota Krchňavá Z4 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 2 9 7 6 7 ? ? ? -- ? ? 47
Simona Stahovcová Z6 Základná škola Park Angelinum 8 8 9 9 8 6 7 -- -- -- -- -- -- 47
Šimon Jonaštík Z6 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 9 9 7 4 ? ? ? ? ? ? 47
Adam Feher Z5 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 -- 9 8 4 -- -- -- -- -- -- 47
Kristofer Noel Rjabinčák Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 8 9 5 9 7 -- -- -- -- -- -- 47
27. Artem Pivnenko Z4 Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika 9 8 -- 7 9 4 ? ? ? ? ? -- 46
28. - 29. Emilián Frischer Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 6 6 6 ? ? -- ? ? ? 45
Ondrej Medo Z6 Schule Schmitten 9 9 9 9 9 -- ? ? -- ? ? ? 45
30. Jakub Tomasz Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 6 4 -- -- -- -- -- -- 44
31. Richard Haň Z6 Gymnázium Alejová 1 9 3 9 5 8 9 ? ? ? ? ? ? 43
32. - 33. Marek Babuščák Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 8 6 5 5 ? ? ? ? ? ? 42
Sandra Futášová Z6 ZŠ Park Angelinum 8 9 9 9 7 1 7 ? ? ? ? ? ? 42
34. - 37. Patrik Lehocký Z4 Základná škola Krosnianska 2 9 9 9 -- 0 5 ? ? -- ? -- -- 41
Katarína Tóthová Z6 Základná škola s materskou školou Hôrky 9 9 9 -- 7 7 ? ? ? ? ? ? 41
Dorota Feňovčíková Z4 Základná škola Belehradská 21 9 5 8 6 4 5 ? ? ? ? ? ? 41
Patrik Sklenár Z6 Gymnázium Terézie Vansovej 9 9 9 3 6 5 -- -- -- -- -- -- 41
38. Michal Szollos Z4 Základná škola s materskou školou Cádrova 9 9 -- -- 8 5 ? ? -- ? ? ? 40
39. - 40. Patrik Murín Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 3 9 4 7 5 -- -- -- -- -- -- 37
Martina Kováčová Z6 Základná Škola Ďumbierska 17 9 3 9 1 9 6 -- -- -- -- -- -- 37
41. Barbora Vojtaníková Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 6 9 7 -- 4 -- -- -- -- -- -- 35
42. Eva Vráblová Z6 Cirkevná spojená škola Okružná 25 9 2 -- 7 8 4 -- -- -- -- -- -- 30
43. Oliver Rohutný Z6 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 7 7 4 -- -- ? ? -- ? -- ? 27
44. - 46. Adam Horváth Z6 Gymnázium Alejová 1 9 8 -- -- -- 5 -- -- -- -- -- -- 22
Adam Hojsak Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 9 1 -- 1 9 1 -- -- -- -- -- -- 22
Viktória Stankovičová Z6 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 2 9 5 1 4 -- -- -- -- -- -- 22
47. - 49. Jakub Porubsky Z6 Základná škola Park Angelinum 8 0 8 0 4 6 3 -- -- -- -- -- -- 21
Roman Schütz Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 -- -- 8 -- -- -- -- -- -- -- 21
Emma Műlbauerová Z5 Základná škola Juh 1054 2 1 9 2 -- 5 ? ? ? ? ? -- 21
50. Veronika Štiavnická Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- ? -- -- ? -- -- 18
51. - 52. Štefan Azari Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- 8 -- -- -- -- -- -- -- 17
Andrej Onderisin Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 8 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 17
53. Dávid Borták Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 3 -- -- 3 -- -- ? -- -- -- ? 15
54. - 55. Jakub Strizko Z5 Základná Škola Pri kríži 11 1 9 -- 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 14
Richard Varecha Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 5 -- -- -- -- ? ? -- -- ? -- 14
56. Lenka Litvová Z6 Základná škola s materskou školou Kapušany 0 2 6 1 -- 3 -- -- -- -- -- -- 12
57. - 58. Karim Al-Hadi Z3 Súkromná spojená škola, Prievidza 9 1 -- -- -- -- ? ? -- ? ? -- 11
Róbert Lipčák Z5 Základná škola J. Švermu 0 2 -- 4 1 3 -- -- -- -- -- -- 11
59. Jakub Tomči Z5 Základná škola J. Švermu 1 1 -- 1 1 5 -- -- -- -- -- -- 10
60. - 62. Simona Krátka Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9
Damián Radačovský Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 1 -- 2 0 4 -- -- -- -- -- -- 9
Lívia Kropuchová Z4 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9
63. - 64. Zina Zbihlej Z6 Základná škola Krosnianska 4 8 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 8
Nikol Juriková ZŠ Krosnianska 4 6 -- -- -- -- 2 -- -- -- -- -- -- 8
65. Peter Centek Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 2 -- -- 0 4 -- -- -- -- -- -- 7
66. - 67. Jakub Koval Z4 Základná škola Juh 1054 1 1 -- 2 -- -- ? ? ? ? ? ? 5
Terézia Baniková Z5 Základná škola J. Švermu 1 0 0 1 0 3 -- -- -- -- -- -- 5
68. - 69. Tomáš Gajdoš Z6 Základná škola Pugačevova 1381/7 Humenné 1 0 -- 3 -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Edita Fedorová Z4 Základná škola Juh 1054 2 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
70. - 72. Zoja Čarnogurská Z5 ZŠ Park Angelinum 8 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Samuel Krištof Z5 Základná škola s materskou školou Kapušany 1 1 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 2
Tereza Škombárová Z5 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
73. - 75. Patrik Murín Z6 ZŠ Krosnianska 4 -- -- -- -- -- -- ? ? -- ? -- ? 0
Karolína Menšíková Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- -- -- -- -- -- ? ? -- -- -- -- 0
Ladislav Kliment Z5 Základná škola Laca Novomeského -- -- -- -- -- -- ? ? ? -- -- -- 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!