Poradie seminára Malynar, 28. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 5. Michal Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 8 9 9 9 9 54
Richard Prikler Z5 Základná škola Važecká 11 9 9 9 9 9 8 54
Martina Osuska Z5 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 9 9 9 9 54
Bruno Michael Kraner Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 9 54
Žofka Bartová Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 9 54
6. - 7. Milan Jozef Pokorný Z6 Gymnázium Jána Hollého 9 9 9 9 9 8 53
Katarína Chabová Z6 Základná škola Laca Novomeského 9 9 9 8 9 9 53
8. - 9. Ondrej Tóth Z5 Základná škola s materskou školou Hôrky 8 9 9 9 9 -- 52
Ľudmila Krupová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 7 52
10. Eva Krajčiová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 6 51
11. Alenka Bálintová Z5 CZŠ R. Zaymusa 9 7 9 8 8 5 48
12. Natália Tkáčová Z6 Základná škola Levočská 11 9 7 5 9 9 8 47
13. - 14. Aneta Štefančínová Z6 Gymnázium Mudroňova 20 9 8 9 9 0 9 44
Janka Urbánová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 9 9 9 -- 44
15. - 16. Ester Szabariová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 8 9 -- 9 8 43
Martin Vŕba Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 5 9 9 -- 8 43
17. Michal Ferdinandy Z5 Základná škola Polianska 1 8 5 7 9 -- 7 41
18. - 19. Barbora Cimráková Z5 CZŠ R. Zaymusa 6 4 8 9 9 -- 40
Oliver Seman Z6 Gymnázium Alejová 1 8 5 9 8 9 1 40
20. Matúš Zoričák Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 9 4 9 9 3 5 39
21. Šimon Stano Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 7 4 9 8 2 8 38
22. Filip Kovács Z5 Základná škola M. R. Štefánika 5 5 9 6 5 5 35
23. Radovan Milián Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 4 9 8 -- 4 34
24. Juraj Stach Z5 Základná škola Trieda SNP 20 6 3 9 7 -- 4 32
25. Marie Kasalová Z4 Základní škola Mohylová Praha 5 9 3 0 9 -- -- 30
26. - 27. Lukáš Hanes Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 5 9 9 -- -- 29
Jakub Čaník Z6 Gymnázium Alejová 1 3 3 9 9 0 5 29
28. - 30. Matej Válek Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 5 6 1 0 7 26
Alexandra Michalíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 9 -- 1 -- 26
Teo Gertler Z5 Základná škola Košická 6 5 6 -- 1 7 26
31. Adam Gubík Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 8 9 -- -- 24
32. - 33. Ema Hudáková Z6 Gymnázium Alejová 1 7 5 -- 1 9 -- 22
Viktor Boguský Z5 Základná škola Juh 1054 9 -- 1 7 5 -- 22
34. Richelle Andrássyová Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 5 -- -- 3 8 19
35. - 39. Gregor Berta Z5 Základná škola Mlynská 50 9 9 -- -- -- -- 18
Šimon Stripaj Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 2 9 -- -- -- 18
Nela Hájovská Z6 Gymnázium Frederika Garcíu Lorcu 1 3 9 1 3 1 18
Ján Štiavnický Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 5 7 -- -- 2 18
Tomáš Lang Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 5 3 7 3 -- -- 18
40. - 41. Tomáš Polomský Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 1 6 -- 2 17
Hana Semančíková Z6 Gymnázium Alejová 1 1 5 6 1 1 3 17
42. Simon Titko Z6 Základná škola Juh 1054 1 3 2 7 -- 3 16
43. - 44. Šimon Škombár Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 2 1 -- 8 -- 15
Samuel Györi Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 1 1 5 -- 15
45. Oliver Groh Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 5 -- -- -- 3 14
46. - 48. Dušan Ivan Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 9 -- -- -- 13
Bogdana Studenková Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 4 2 -- -- 1 13
Nina Koščová Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 1 4 1 2 0 4 13
49. - 52. Kristína Kočišková Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 2 3 7 -- -- -- 12
Lukáš Olexa Z6 Základná škola Komenského 1 2 3 1 1 2 3 12
Roman Virág Z6 Gymnázium Alejová 1 1 -- 9 1 -- 1 12
René Vančo Z6 Základná škola Družicová 4 9 2 0 0 0 1 12
53. - 55. Tomáš Daňo Z6 Základná škola Družicová 4 1 5 4 -- -- 1 11
Richard Semanišin Z2 Základná škola Park Angelinum 8 4 3 -- -- -- -- 11
Anna Kuchtová Z6 Gymnázium Alejová 1 1 2 5 -- 0 3 11
56. - 62. Dominik Janík Z5 Základná škola s materskou školou Hôrky 4 4 0 1 0 1 10
Zina Babinská Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 4 0 -- -- 3 10
Michal Šarkan Z5 Základná škola M. R. Štefánika 1 -- 9 -- -- -- 10
Ondrej Kováč Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 4 -- -- -- 3 10
Viliam Slašťan Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 1 1 2 -- -- 10
Barbora Karchňáková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 8 1 1 0 -- -- 10
Elena Pavlinská Z6 Základná škola Družicová 4 5 4 1 0 -- 0 10
63. - 66. Oskar Cacara Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 3 -- -- -- -- 9
Martina Ľuptáková Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 -- -- -- 4 9
Roland Kaprál Z6 Základná škola Grundschule -- -- 6 -- -- 3 9
Daniel Sopko Z5 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 6 1 1 -- -- 1 9
67. - 71. Adam Ilčík Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 5 -- -- -- -- 8
Dávid Javorský Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 6 -- 1 -- -- 1 8
Simon Jakub Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 3 -- -- -- -- 8
Natália Lengová Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 1 0 -- 3 -- 8
Rastislav Obšitník Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 1 -- 1 1 -- 8
72. - 77. Juraj Horňák Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 1 1 -- -- 1 7
Michaela Bodnárová Z6 Gymnázium Alejová 1 1 5 0 -- -- 1 7
Filip Dojčák Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 -- -- -- -- 7
Marek Malejčík Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 6 0 -- -- -- 7
Patrik Sliva Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 6 -- 1 -- -- -- 7
Jordan Stanislav Boiadjiev Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 2 3 -- -- -- 7
78. - 82. Yakob Loub Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 4 -- -- -- 1 6
Alica Juhásová Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 1 2 -- -- -- 6
Anna Jacková Z6 Gymnázium Trebišovská 12 1 1 1 2 0 1 6
Noel Molitor Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 5 -- 1 -- -- 0 6
Dorián Lovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 2 0 -- -- 0 6
83. - 85. Samuel Maco Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 3 -- -- -- 1 4
Šimon Pribičko Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 -- -- -- -- 4
Július Klein Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 2 -- -- -- -- 4
86. - 89. Ema Šipošová Z6 Gymnázium Trebišovská 12 -- 2 0 -- -- 1 3
Tomáš Dučai Z5 Základná škola Bernolákova 16 1 2 0 -- -- 0 3
Maximilián Galdor Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 -- 1 -- -- 1 3
Vanesska Blaščáková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 0 1 0 -- -- 3
90. - 93. Dávid Györi Z6 Základná škola Krosnianska 4 2 0 -- -- -- -- 2
Oskar Vizi Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 2 -- -- -- -- 2
Bernadeta Rút Benková Z5 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 1 -- 1 -- -- -- 2
Benedikt Benko Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 1 -- 1 -- -- -- 2
94. - 98. Hana Volšíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- 1
Jakub Litavec Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 0 -- -- -- 0 1
Paťka Plachetková Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 0 -- -- -- -- 1
Michaela Špaková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 0 -- -- -- -- 1
Damián Kvasňák Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha -- 0 1 -- -- -- 1
99. Júlia Bilpuchová Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 0 -- 0 -- -- 0

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 4. Michal Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 8 9 9 9 9 9 54
Alenka Bálintová Z5 CZŠ R. Zaymusa 9 9 9 9 9 7 54
Richard Prikler Z5 Základná škola Važecká 11 9 9 9 9 9 9 54
Martina Osuska Z5 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 9 9 9 9 54
5. - 7. Milan Jozef Pokorný Z6 Gymnázium Jána Hollého 9 9 9 9 9 7 52
Eva Krajčiová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 9 9 9 52
Bruno Michael Kraner Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 7 -- 9 9 52
8. Žofka Bartová Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 6 0 51
9. Ľudmila Krupová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 4 7 47
10. Natália Tkáčová Z6 Základná škola Levočská 11 6 9 9 8 4 9 45
11. Katarína Chabová Z6 Základná škola Laca Novomeského 4 9 9 9 4 9 44
12. Radovan Milián Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 9 9 9 2 7 39
13. Aneta Štefančínová Z6 Gymnázium Mudroňova 20 7 9 8 9 2 3 38
14. Nina Koščová Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 3 1 9 9 9 4 37
15. - 17. Michal Ferdinandy Z5 Základná škola Polianska 1 6 9 9 3 3 5 35
Matúš Zoričák Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 8 9 1 8 4 5 35
Filip Kovács Z5 Základná škola M. R. Štefánika 3 8 9 0 9 3 35
18. - 19. Jakub Čaník Z6 Gymnázium Alejová 1 3 1 9 9 9 3 34
Janka Urbánová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 7 -- -- 34
20. - 22. Ondrej Tóth Z5 Základná škola s materskou školou Hôrky 4 8 9 6 -- 3 33
Oliver Seman Z6 Gymnázium Alejová 1 1 9 9 9 -- 5 33
Teo Gertler Z5 Základná škola Košická 8 9 2 9 0 3 33
23. Barbora Cimráková Z5 CZŠ R. Zaymusa 3 9 9 1 9 -- 32
24. Viktor Boguský Z5 Základná škola Juh 1054 1 8 9 9 2 0 30
25. Ester Szabariová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 5 0 3 9 -- 26
26. - 27. Šimon Stano Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 -- 9 1 3 3 25
Richard Semanišin Z2 Základná škola Park Angelinum 8 7 9 -- -- -- -- 25
28. - 30. Matej Válek Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 3 3 8 9 -- 24
Kristína Kočišková Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 4 -- 9 9 2 -- 24
Barbora Karchňáková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 3 7 8 6 -- -- 24
31. Martin Antoš Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 8 3 9 -- 3 23
32. Lukáš Olexa Z6 Základná škola Komenského 1 0 9 1 9 -- 3 22
33. - 34. Adam Gubík Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 9 3 -- -- 0 21
Martin Vŕba Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 9 0 9 -- 0 21
35. - 37. Richelle Andrássyová Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 7 1 9 -- -- 20
Juraj Stach Z5 Základná škola Trieda SNP 20 0 9 -- 9 0 2 20
Elena Pavlinská Z6 Základná škola Družicová 4 3 -- 9 6 2 -- 20
38. Tomáš Lang Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 1 9 9 -- -- 19
39. - 40. Samuel Györi Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- 7 3 6 2 -- 18
Marek Malejčík Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 9 -- -- 9 -- -- 18
41. - 42. Alexandra Michalíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 7 9 -- 0 16
Ján Štiavnický Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 2 3 6 -- -- 16
43. Michaela Špaková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 3 4 0 6 2 -- 15
44. Adam Ilčík Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- -- 6 8 -- -- 14
45. - 46. Dušan Ivan Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 -- 9 -- -- 13
Lev Melnychuk Z6 Základná škola Park Angelinum 8 5 4 0 1 3 0 13
47. Zina Babinská Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 5 2 1 -- 0 11
48. - 50. Tomáš Daňo Z6 Základná škola Družicová 4 3 -- 2 3 2 -- 10
Daniel Sopko Z5 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 2 8 -- -- -- -- 10
Ondrej Kováč Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 0 -- 7 -- -- 10
51. - 52. Lukáš Hanes Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 9 0 -- -- 9
Šimon Škombár Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 0 0 3 2 1 9
53. - 55. Yakob Loub Z6 Základná škola Krosnianska 4 0 -- -- 5 2 1 8
Šimon Stripaj Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 7 -- 1 -- -- 8
Natália Lengová Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 -- 2 4 -- 0 8
56. - 57. Bogdana Studenková Z6 Základná škola Krosnianska 4 0 0 -- 6 -- 1 7
Simon Titko Z6 Základná škola Juh 1054 0 1 0 0 1 5 7
58. - 61. Michal Šarkan Z5 Základná škola M. R. Štefánika -- 4 -- -- 2 -- 6
Marie Kasalová Z4 Základní škola Mohylová Praha 5 -- -- -- 3 -- -- 6
Michaela Bodnárová Z6 Gymnázium Alejová 1 -- 4 1 1 -- -- 6
Viliam Slašťan Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 1 3 -- 2 -- 6
62. - 66. Oskar Cacara Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 -- -- -- 2 -- 5
Dávid Györi Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- -- -- 3 2 -- 5
Tomáš Polomský Z5 Základná škola Krosnianska 4 -- -- -- 0 5 -- 5
Martina Ľuptáková Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 -- 2 0 -- 0 5
Simon Jakub Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 -- 0 0 2 -- 5
67. Dorián Lovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 0 2 -- 2 -- 4
68. - 75. Hana Volšíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 -- -- -- 3 3
Paťka Plachetková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- -- -- 3 -- -- 3
Anna Kuchtová Z6 Gymnázium Alejová 1 3 0 0 -- -- 0 3
Matej Šimko Z6 Gymnázium Alejová 1 3 -- -- -- -- -- 3
Roland Kaprál Z6 Základná škola Grundschule 0 -- 3 -- -- -- 3
Tomáš Dučai Z5 Základná škola Bernolákova 16 0 0 0 0 2 1 3
Roman Virág Z6 Gymnázium Alejová 1 0 -- 0 -- -- 3 3
Rastislav Obšitník Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 0 2 -- 1 -- 3
76. - 77. Šimon Pribičko Z6 Základná škola Krosnianska 4 0 -- -- -- 2 -- 2
Noel Molitor Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 2 0 -- 0 -- -- 2
78. - 80. Samuel Maco Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 0 1 -- -- 1
Nela Hájovská Z6 Gymnázium Frederika Garcíu Lorcu 0 0 0 0 0 1 1
Patrik Sliva Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 -- -- 1 -- -- 1
81. - 82. Oskar Vizi Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- -- 0 -- -- -- 0
Juraj Horňák Z5 Základná škola Krosnianska 4 0 -- -- -- -- -- 0


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 3. Richard Prikler Z5 Základná škola Važecká 11 9 9 9 9 9 8 9 9 9 9 9 9 108
Martina Osuska Z5 Základná škola Dr. J. Dérera 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 108
Michal Vodička Z5 Základná škola Bernolákova 16 9 8 9 9 9 9 8 9 9 9 9 9 108
4. Bruno Michael Kraner Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 9 9 9 7 -- 9 9 106
5. - 6. Milan Jozef Pokorný Z6 Gymnázium Jána Hollého 9 9 9 9 9 8 9 9 9 9 9 7 105
Žofka Bartová Z4 Súkromná zakladná škola Bajkalská 20 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 6 0 105
7. Eva Krajčiová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 6 9 9 7 9 9 9 103
8. Alenka Bálintová Z5 CZŠ R. Zaymusa 9 7 9 8 8 5 9 9 9 9 9 7 102
9. Ľudmila Krupová Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 7 9 9 9 9 4 7 99
10. Katarína Chabová Z6 Základná škola Laca Novomeského 9 9 9 8 9 9 4 9 9 9 4 9 97
11. Natália Tkáčová Z6 Základná škola Levočská 11 9 7 5 9 9 8 6 9 9 8 4 9 92
12. Ondrej Tóth Z5 Základná škola s materskou školou Hôrky 8 9 9 9 9 -- 4 8 9 6 -- 3 85
13. Aneta Štefančínová Z6 Gymnázium Mudroňova 20 9 8 9 9 0 9 7 9 8 9 2 3 82
14. Janka Urbánová Z5 Základná škola Krosnianska 4 9 4 9 9 9 -- 9 9 9 7 -- -- 78
15. Michal Ferdinandy Z5 Základná škola Polianska 1 8 5 7 9 -- 7 6 9 9 3 3 5 76
16. Matúš Zoričák Z6 Spojená škola Dominika Tatarku 9 4 9 9 3 5 8 9 1 8 4 5 74
17. - 18. Oliver Seman Z6 Gymnázium Alejová 1 8 5 9 8 9 1 1 9 9 9 -- 5 73
Radovan Milián Z6 Základná škola Krosnianska 4 9 4 9 8 -- 4 3 9 9 9 2 7 73
19. Barbora Cimráková Z5 CZŠ R. Zaymusa 6 4 8 9 9 -- 3 9 9 1 9 -- 72
20. Filip Kovács Z5 Základná škola M. R. Štefánika 5 5 9 6 5 5 3 8 9 0 9 3 70
21. Ester Szabariová Z6 Gymnázium Alejová 1 9 8 9 -- 9 8 9 5 0 3 9 -- 69
22. Martin Vŕba Z5 Základná škola Krosnianska 4 7 5 9 9 -- 8 3 9 0 9 -- 0 64
23. - 24. Šimon Stano Z6 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 7 4 9 8 2 8 9 -- 9 1 3 3 63
Jakub Čaník Z6 Gymnázium Alejová 1 3 3 9 9 0 5 3 1 9 9 9 3 63
25. Teo Gertler Z5 Základná škola Košická 6 5 6 -- 1 7 8 9 2 9 0 3 59
26. - 27. Juraj Stach Z5 Základná škola Trieda SNP 20 6 3 9 7 -- 4 0 9 -- 9 0 2 52
Viktor Boguský Z5 Základná škola Juh 1054 9 -- 1 7 5 -- 1 8 9 9 2 0 52
28. - 29. Matej Válek Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 5 6 1 0 7 1 3 3 8 9 -- 50
Nina Koščová Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 1 4 1 2 0 4 3 1 9 9 9 4 50
30. Adam Gubík Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 8 9 -- -- 9 9 3 -- -- 0 45
31. Alexandra Michalíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 9 9 -- 1 -- -- 0 7 9 -- 0 42
32. Richelle Andrássyová Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 5 -- -- 3 8 3 7 1 9 -- -- 39
33. Lukáš Hanes Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 5 9 9 -- -- -- 0 9 0 -- -- 38
34. Tomáš Lang Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 5 3 7 3 -- -- 0 1 9 9 -- -- 37
35. - 37. Richard Semanišin Z2 Základná škola Park Angelinum 8 4 3 -- -- -- -- 7 9 -- -- -- -- 36
Kristína Kočišková Z5 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša 2 3 7 -- -- -- 4 -- 9 9 2 -- 36
Marie Kasalová Z4 Základní škola Mohylová Praha 5 9 3 0 9 -- -- -- -- -- 3 -- -- 36
38. - 40. Ján Štiavnický Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 5 7 -- -- 2 5 2 3 6 -- -- 34
Lukáš Olexa Z6 Základná škola Komenského 1 2 3 1 1 2 3 0 9 1 9 -- 3 34
Barbora Karchňáková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 8 1 1 0 -- -- 3 7 8 6 -- -- 34
41. Samuel Györi Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 1 1 5 -- -- 7 3 6 2 -- 33
42. Elena Pavlinská Z6 Základná škola Družicová 4 5 4 1 0 -- 0 3 -- 9 6 2 -- 30
43. - 44. Šimon Stripaj Z6 Základná škola Krosnianska 4 7 2 9 -- -- -- -- 7 -- 1 -- -- 26
Dušan Ivan Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 9 -- -- -- -- 4 -- 9 -- -- 26
45. Marek Malejčík Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 6 0 -- -- -- 9 -- -- 9 -- -- 25
46. Šimon Škombár Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 2 1 -- 8 -- 3 0 0 3 2 1 24
47. - 48. Simon Titko Z6 Základná škola Juh 1054 1 3 2 7 -- 3 0 1 0 0 1 5 23
Martin Antoš Z6 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- -- -- -- -- 8 3 9 -- 3 23
49. - 51. Adam Ilčík Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 5 -- -- -- -- -- -- 6 8 -- -- 22
Tomáš Polomský Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 1 6 -- 2 -- -- -- 0 5 -- 22
Ema Hudáková Z6 Gymnázium Alejová 1 7 5 -- 1 9 -- -- -- -- -- -- -- 22
52. - 53. Zina Babinská Z6 Základná škola M. R. Štefánika 3 4 0 -- -- 3 3 5 2 1 -- 0 21
Tomáš Daňo Z6 Základná škola Družicová 4 1 5 4 -- -- 1 3 -- 2 3 2 -- 21
54. - 55. Bogdana Studenková Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 4 2 -- -- 1 0 0 -- 6 -- 1 20
Ondrej Kováč Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 4 -- -- -- 3 3 0 -- 7 -- -- 20
56. - 57. Nela Hájovská Z6 Gymnázium Frederika Garcíu Lorcu 1 3 9 1 3 1 0 0 0 0 0 1 19
Daniel Sopko Z5 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 6 1 1 -- -- 1 2 8 -- -- -- -- 19
58. Gregor Berta Z5 Základná škola Mlynská 50 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
59. Hana Semančíková Z6 Gymnázium Alejová 1 1 5 6 1 1 3 -- -- -- -- -- -- 17
60. - 63. Michal Šarkan Z5 Základná škola M. R. Štefánika 1 -- 9 -- -- -- -- 4 -- -- 2 -- 16
Viliam Slašťan Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 1 1 2 -- -- 0 1 3 -- 2 -- 16
Natália Lengová Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 1 0 -- 3 -- 2 -- 2 4 -- 0 16
Michaela Špaková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 0 -- -- -- -- 3 4 0 6 2 -- 16
64. Roman Virág Z6 Gymnázium Alejová 1 1 -- 9 1 -- 1 0 -- 0 -- -- 3 15
65. - 69. Martina Ľuptáková Z6 Základná škola M. R. Štefánika 1 4 -- -- -- 4 3 -- 2 0 -- 0 14
Oskar Cacara Z6 Základná škola Krosnianska 4 6 3 -- -- -- -- 3 -- -- -- 2 -- 14
Yakob Loub Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 4 -- -- -- 1 0 -- -- 5 2 1 14
Oliver Groh Z5 Základná škola Krosnianska 4 6 5 -- -- -- 3 -- -- -- -- -- -- 14
Anna Kuchtová Z6 Gymnázium Alejová 1 1 2 5 -- 0 3 3 0 0 -- -- 0 14
70. - 72. Michaela Bodnárová Z6 Gymnázium Alejová 1 1 5 0 -- -- 1 -- 4 1 1 -- -- 13
Simon Jakub Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 3 -- -- -- -- 3 -- 0 0 2 -- 13
Lev Melnychuk Z6 Základná škola Park Angelinum 8 -- -- -- -- -- -- 5 4 0 1 3 0 13
73. - 74. René Vančo Z6 Základná škola Družicová 4 9 2 0 0 0 1 -- -- -- -- -- -- 12
Roland Kaprál Z6 Základná škola Grundschule -- -- 6 -- -- 3 0 -- 3 -- -- -- 12
75. Rastislav Obšitník Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 1 -- 1 1 -- 0 0 2 -- 1 -- 11
76. - 77. Dominik Janík Z5 Základná škola s materskou školou Hôrky 4 4 0 1 0 1 -- -- -- -- -- -- 10
Dorián Lovič Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 2 0 -- -- 0 0 0 2 -- 2 -- 10
78. - 80. Dávid Javorský Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 6 -- 1 -- -- 1 -- -- -- -- -- -- 8
Noel Molitor Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 5 -- 1 -- -- 0 2 0 -- 0 -- -- 8
Patrik Sliva Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 6 -- 1 -- -- -- 0 -- -- 1 -- -- 8
81. - 84. Dávid Györi Z6 Základná škola Krosnianska 4 2 0 -- -- -- -- -- -- -- 3 2 -- 7
Juraj Horňák Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 1 1 -- -- 1 0 -- -- -- -- -- 7
Filip Dojčák Z5 Základná škola Krosnianska 4 4 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 7
Jordan Stanislav Boiadjiev Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 2 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 7
85. - 88. Anna Jacková Z6 Gymnázium Trebišovská 12 1 1 1 2 0 1 -- -- -- -- -- -- 6
Alica Juhásová Z6 Základná škola Krosnianska 4 3 1 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 6
Tomáš Dučai Z5 Základná škola Bernolákova 16 1 2 0 -- -- 0 0 0 0 0 2 1 6
Šimon Pribičko Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 4 -- -- -- -- 0 -- -- -- 2 -- 6
89. Samuel Maco Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 3 -- -- -- 1 -- 0 0 1 -- -- 5
90. - 92. Paťka Plachetková Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 0 -- -- -- -- -- -- -- 3 -- -- 4
Július Klein Z5 Základná škola Krosnianska 4 2 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Hana Volšíková Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- -- 0 -- -- -- 3 4
93. - 96. Maximilián Galdor Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 1 -- 1 -- -- 1 -- -- -- -- -- -- 3
Vanesska Blaščáková Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 2 0 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 3
Ema Šipošová Z6 Gymnázium Trebišovská 12 -- 2 0 -- -- 1 -- -- -- -- -- -- 3
Matej Šimko Z6 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- -- -- -- 3 -- -- -- -- -- 3
97. - 99. Bernadeta Rút Benková Z5 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 1 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Benedikt Benko Z6 Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 1 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Oskar Vizi Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 2 -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- 2
100. - 101. Jakub Litavec Z6 Základná škola Krosnianska 4 1 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 1
Damián Kvasňák Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha -- 0 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1
102. Júlia Bilpuchová Z5 Základná škola Ing. O. Kožucha 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0

Aktuality

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Chybička v zadaní..
sa našla v úlohe 3 v 2. sérii Malynára. Je už opravená, aj v časopise, aj v sekcii Príklady. Veľmi sa ospravedlňujeme :)
(30. marec 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(18. december 2018)

Presun termínu
Drahí riešitelia, termín druhej série zimného semestra sa presunul až na 26. novembra 2018, do 20:00, dúfame, že túto zmenu radi privítate! :)
(11. november 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.